Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan működik a fülbelövés a...

Hogyan működik a fülbelövés a kórházakban? Vagy mindenhol más? Ha lenne itt esetleg egri anyuka.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sehogy, bár nem Eger. Nincs ilyen lehetőség a kórházban (ami nekünk nem is hiányzott).
2017. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csecsemős nővéreket kérdezd meg. Én is így csináltam a lányaimmal, bár nem Egerben. Szerintem ha csinálják, ott nem lövik, hanem kiszúrják, steril tűvel. Mikor kiderült, hogy megcsinálják, odaadtam a fülbevalót a csecsemősnek, beáztatta alkoholba, babát odaadtam, én nem néztem végig. Pár perc múlva már vissza is vihettem a friss fülbevalós babámat a helyünkre. :-)
2017. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és kellett pár napig kenegetni valami kenőccsel, de a nevére már nem emlékszem, az utolsó is 13,5 éve volt.
2017. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

A kórházban tűvel szúrják, nem lövik.


Azt viszont bírom, hogy az anyuka nézni/hallgatni se bírja, de azért megcsináltatja a gyerekének...

2017. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Utolso, van aki az ilyen latvanyt nem birja mert tulerzekeny. Attol meg nem kell leszolni masokat ismeretlenul, neveletlen dolog!
2017. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 hetesen kozmetikus lőtte ki a fülét a gyerekorvosnál egy kozmetológus. 1400ft volt + 9900 ft a gyógyfüllbevaló

gyulladásra volt betadint ajánlottak.

2017. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért ne néztem végig, mert nem bírtam. Egyszerűen csak azért, mert akkor csinálták meg nekik, amikor amúgyis be kellett vinni, mert fürdették őket.

De ha nem bírtam volna, ahhoz sincs sok köze senkinek, csak nekem. Mellesleg ÉN a kérdésre válaszoltam. A te megjegyzésed szimpla kötözködés, nincs köze a kérdéshez.

2017. ápr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden kórház más és más. Nálunk (Honvéd Bp.) tilos, így nem csinálták meg. Védőnővel lövettük ki mikor már tartotta a fejét. A hangtól megijedt de egy csepp vér se volt, nem is gyulladt be neki.
2017. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Közben sikerült közvetlen forrásból megtudni mindent :)
2017. ápr. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!