Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8hetes terhesen ilyen sok...

8hetes terhesen ilyen sok probléma?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok 3napja fáj a fülem a mandulám, gyomrom, mellkasom,hátam ès megy a hasam csak kedden tudok orvoshozni menni, nagyon fèlek 3hónapja vetèlèsem volt ès azelött antibiotikumot adtak felfázásra ès az indította be, nem akarom, hogy megint azt sózzák rám!Van valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet ez ès esetleg itthon mivel tudnám addig kezelni magam?
2017. ápr. 16. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvosi ügyelet ilyenkor is van. Mivel "mindened fáj", valószínűleg valami vírus lehet, amire az antibiotikum nem hat.

Normaflore, multivitamin, rengeteg folyadék és ágynyugalom. Aludj, amennyit csak tudsz.

Erős hasmenés esetén vehetsz be széntablettát, az nem szívódik fel, helyben hat, teljesen biztonságos. De jobb lenne, ha kiürül, aminek ki kell, utána főtt krumpli.

Fülfájásra meleg só vagy kövirózsa leve, ha tudsz szerezni.

2017. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum nem okoz vetelest, jobb ha tudod.

Ugyelet mindehol van.

2017. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ügyelet azonnal.
2017. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ügyeletet már megjártam,sajnos szarnak bele, hogy mi a problèmád! A háziorvosom sem èppen normális, mindent a gyomromra fog, hogy tuti attól van ès kiír egy savlekötőt. Minden mozdulatom fáj, mintha izomlázas lennèk.. Megprobálom az itthoni praktikákat, ha keddig nem javul akkor bizony ráerőltetem magam a dokira.
2017. ápr. 16. 12:02
 5/11 A kérdező kommentje:
A hasam csak egyszer megy reggel, aztán nincs is szèkletem.
2017. ápr. 16. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Kék panadolt vehetsz be. Pont több, mint a semmi.
2017. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben, az pont van itthon.. Kaptam ezelőtt esberitox tablettát, azt írja, hogy nem bizonyitott a terhessèg alatt való szedèse, nem tudom, hogy az jó lenne vagy szabad-e szednem?!

Nagyon szèpen köszönöm a válaszaitokat!

2017. ápr. 16. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum nem okoz vetélést, a "felfázás" (húgyúti fetőzés) viszont okozhat.

A mellkas és hátfájás nem hangzik jól, simán lehet tüdőgyulladás.

Lázad van? Ha 38 fok fölé megy, mindenképp menj vissza az ügyeletre, mert attól is el lehet vetélni sajnos.

2017. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap kiderült, hogy èlettelen az embrió. Pènteken kell mennem műtètre.. Kegyetlen èrzès így napokat várni.
2017. ápr. 19. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2017. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!