Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a bulikról?

Figyelt kérdés

Tejfakasztó buli,névadó buli

A névadó buliig nem tudnák meg a baba nevét, nem túl sokára lenne a születése után



2017. ápr. 16. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Feleslegesek.
2017. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez fordítva van.

Soha nem az ok miatt van buli, hanem a bulihoz keresnek okot az emberek.

akiknek az életük nem egy nagy buli

2017. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Tőlem mindenki úgy bulizik, ahogy akar.

Nekem ez az időszak nem a kikapcsolódásról szólt, az apjának meg nem volt ilyesmire igénye, úgyhogy nálunk nem voltak. De ha valakinek ez fontos, pluszt ad, szórakoztatja, akkor hajrá.

2017. ápr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Lenne rá erőd???? Fogadjunk, hogy első gyerek és fogalmatok sincs, hogy mi vár rátok :)
2017. ápr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne hagyjátok ki a gátmetszés bulit meg a varratszedés bulit se!
2017. ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nem látom értelmét, nem tartottunk ezek közül egyet sem
2017. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Tejfakasztót 1000 éve szoktak "tartani" a férfiak és jellemzően addig, amíg az anya és a baba a kórházban van. A haverokkal, rokonokkal koccintanak egyet a baba és a mama egészségere. Nem a gát- vagy császársebes anyukától várják, hogy bulit tartson.
2017. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Újabb ok a piálásra.....

Első gyereknél még tok mindegy, de a másodiknál már nehezményeztem, hogy inkább lepasszolta a fiát, hogy tejfakasztó bulit tarthasson.

Bizony a gyerek lemondással jár, csak sok férfi szerint elég, ha az anya mond le dolgokról......

2017. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Névadó buliról eddig nem hallottam.


Tejfakasztót nálunk is lesz, amíg a kórházban leszek. Nem kell rögtön nagy lerészegedésre gondolni... Nálunk ez annyit jelent, hogy a család férfitagjai és a közeli barátok összejönnek egy délután, lesz sör, üdítő, szendvics, és koccintanak a baba és a mama egészségére, gratulálnak az apukának.


Persze csak ha minden rendben lesz. Ha bármi baj lenne (és nagyon remélem, hogy nem lesz)... akkor biztosan nem lenne semmi ilyesmi.

2017. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

A tejfakasztó bulit szokásosan apuka tartja - ha van rá igénye - családtagokkal vagy barátokkal, amíg anyuka a kórházban van.

Névadó szerintem az, amit keresztelő helyett szoktak tartani, és templom helyett az önkormányzatnál lehet leszervezni.

2017. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!