Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekelne valami? Akik úgymond...

Érdekelne valami? Akik úgymond betáraznak a tesztekből, ezt hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy ilyen olyan 10-20 darabos csomagos tesztet vettek, meg vaterás, stb. Most komolyan nem értem minek annyi? Ha egyszer késik, jó időben vagytok együtt, akkor egy teszt is elég lehet, amikor már pár napja késik. Vagy nektek minden hónapban késik, ezért kell a rakat teszt, ahelyett, hogy orvoshoz mennétek? Nem vitázni akarok, de ha valaki ésszerű magyarázatot ad, hogy minek ez, azt megköszönöm.

2017. ápr. 17. 10:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Az LH jóstesztelés nem új őrület!. Én már anno 2009-ben olvastam a Nők Lapja Caffe-n ilyen topikot!
2017. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor mar akkoriban is ment ez a marhasag :(( Hany not vag itt gyakorin at, mar egy kezemen nem tudom osszeszamolni :( szomoru hogy ezek a hulyesegek elterjednek es ennyi csalodottsagot okoznak.
2017. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

[link]

És itt egy oldal ami 2011-es. A jóstesztelésről ír.

2017. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Noverem heti egyszer pisil le egy tesztet.

Implantatummal vedekezik, es ettol kimarad a menstruacioja.

Igy nyugodt.

2017. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!