Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék! Szültem két...

Mit tehetnék! Szültem két gyermeket, nagy súllyal, másodiknál repedtem is. Mostanába érzem hogy igencsak tág a hüvelyem! Mi lenne a megoldás? (a párommal erről nem beszéltünk, nem szeretném felhozni)

Figyelt kérdés
Pl, szex közben érzem hogy állandóan olyan testhelyzetet keres folyamatosan,ahogy máshogy megy be a farka,valahogy szükebb olyankor bent,de ha pl, ráülök akkor nem annyira érzem.(ez elején még jó,de aztán nagyon beizgulok) és utána furi.eléggé erőlteti,vagy hát szeretné popóba.lehet lenne hozzá kedvem.de mi van ha az annyival jobb lesz neki,hogy utána már a puncimba nem akaja? A popsi akárhogy is nézzük szükebb:) nem véletlenül lehet izgi.
2010. máj. 13. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hüvelytornával ezen lehet segíteni.
2010. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a neten arra, hogy Kegel-gyakorlatok. Ezen az oldalon nagyon sok minden van róla: [link] Tudom, hogy neked nem vaginizmusod van, viszont itt a Kegel-gyakorlatok - azaz a hüvelyizom-erősítő gyakorlatok - nagyon részletesen és jól le vannak írva.


Egy ügyes nő olyan erősen meg tusja szorítani a péniszt a hüvelyével, mintha a markával tenné. Ezzel a szokottnál erősebb és hosszabb orgazmust tud szerezni a párjának. Tapasztalatból beszélek. :-)


Más. Igenis beszéljetek erről a pároddal. Ez hozzátartozik az intiitáshoz. Nem lehet kínos, hiszen csináljátok, nem szabad, hogy bármi tabu legyen közöttetek, pláne két gyerek után...


egygyerekes anyuka

2010. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kriston Andreának van egy nagyon elismert módszere, még 2 napos intim torna tanfolyama is van. Szívből tudom ajánlani.

2 gyermekes anyuka

2010. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!köszönöm..bár nem értem attól hogy lehet belül szükebb?vagy csak a gyakorlatok után tudom majd mozgatni szoritani belülről?és még egy kérdés a gésa golyó napközbeni használata segithet?vagy az is tágit?

de most kélrdezzem meg hogy vajon miért akar furcsább pózokban?ez olyan ciki,,,de ha ugy vesszük nem tehetek róla(két nagy babuci...gyorsan is szültem!apjuk is nagy,mármint magas és izmos...köszönöm megnézem a gyakorlatokat is!!!

2010. máj. 14. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
gésagolyót nem tom... de a tréningen különböző gyakorlatokat tanítottak, amiket gyakoroltam otthon és már néhány hét után észrevette a párom a változást. persze, az egész arra megy ki hogy megtanuld a hüvelyedet tornáztatni, teljes hosszában, valamint edzeni a vizelet és széklet visszatartó izmokat, ami szintén előnyös tulajdonság szülések után, illetve majd idősebb korban is... ((:
2010. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely egy izmos falú szerv, csak sok nő ezt nem tudja, és szex közben a hüvelye passzív marad, mint egy cső. Azonban a hüvelyt mozgatni is lehet: kitolni belőle (pl tampont), beszívni bele (pl gésagolyót), és összeszorítani is lehet vele (pl péniszt). Mégpedig igen erősen, ha ezek az izmok, az úgynevezett pc izmok edzettek.


Igen, szűkebb lehetsz tőle, ráadásul akaratlagosan. Az eredmény már 3 hét múlva megmutatkozik, ha minden nap edzesz 2-3x5 percet, és ezt megteheted mosogatás közben vagy buszon ülve is, nem látja senki rajtad, észrevehetetlen.


Szóval csak rajtad áll, hogy mennyire lesz szűk a puncid. :-)

2010. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm..de nem találok pontos leirást hogy hogyan kell a gyakorlatokat végezni?meg szeretném tanulni,köszönöm a segítségeteket..sokat jelent!!
2010. máj. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!