Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit csinálnátok, ha...

Fiúk, ti mit csinálnátok, ha terhes lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés

És persze nem tervezett a gyerek.

Légyszi a korodat is írd le!

köszi


2017. ápr. 21. 21:14
 1/10 anonim válasza:
70%

1. jó lett volna ha te is leírod a korodat! 18 alatt fordulj a szüleitekhez segítségért!


2. 18 felett akár védekezhetnétek is rendesen, de a fiúk első gondolata az abortusz


3. de ez rossz gondolat, csak vészhelyzetben lehet ajánlatos, egy életre meddő lehet tőle a nő, szóval a gyerek vállalása nem biztos h olyan rossz ötlet, élethelyzettől erősen függ, de ha csak a függetlenségedet félted, akkor inkább maradjon a gyerek szerintem

2017. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Jelen pillanatban most nem nagyon örülnék neki, ugyanis még az én életem sincs sínen, nemhogy még a gyermekemét biztosítani tudjam. Ha a barátnőm mindenképp meg szeretné tartani, természetesen elfogadnám a döntését és támogatnám mindenben, de nem érezném biztonságban magunkat. Most "jöttem ki" az egyetemről (vagyis hát még csak abszolvált vagyok, államvizsgázni júniusban fogok), egy hónapja van meg a főállású munkám, jövő hónapban fogom megkapni az első igazi fizetésemet, arról nem is beszélve, hogy próbaidős vagyok még. Azért hogy őszinte legyek, kicsit csalódott lennék, mert még az apaságra sem érzem késznek magam, és úgy érezném, hogy a gyermek miatt kevesebb idő jutna a barátnőmre.


23/F

2017. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Igaz hogy nincs tervben meg a gyerek, de en azert orulnek neki mint majom a farkanak! :))

27F

2017. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést!

Nincs barátnőm, tehát nincs gond!!!

2017. ápr. 21. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb férfi lelépne
2017. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

most nincs barátnőm, de ha lenne és terhes lenne...

én nagyon remélném, hogy megtartaná, mert ugye ilyenkor kb ő dönt, nekem semmi beleszólásom

onnantól elég gyorsan összekapnám magam...anyagilag szerintem nem lenne gond, szeretem a gyerekeket, hirtelen nem tudnám hová tenni, hogy lesz sajátom, de utána néznék/kérdeznék, hogy milyen vizsgálatokra kell menni előtte, meg egy csomó ilyennek

és persze támogatnám és a lánnyal maradnék, bár mondjuk ez alap


24F

2017. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki jelen pillanatban sajnos. Azért mert anyagilag nem állok valami jól, és még sok dolog van amit meg kell szereznem hogy alkalmas legyek egyáltalán a családhoz. Kezdjük ott "amig nincs disznó ól ne legyen kis disznók" ezt apám mondta és teljesen egyetértek vele. Valamint mivel tanulok igy elég egy besikerült gyerek és máris lőttek a terveimnek meg persze a barátnőmnek is. Nyilván örülnék is neki de amig nem lennék felkészülve addig teher lenne egy ilyen dolog de szerintem mindenki igy van vele. Ha már az ember benne van bizonyos korban és van alapja is akkor biztos örül neki minden férfi! :)

20/f

2017. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

gondoskodnék mindkettejükről. Mág tetszene is, hogy végigcsinálhatom azt a 9 hónapot, és vigyázhatok rájuk, körbegrálhatom őt...


38

2017. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Emelgetné a Barkas-t míg azt nem mondom állj.
2017. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megkérném a kezét és elvenném feleségül még a gyerek születése előtt. Így lenne normális nem? A barátnőm ha meg akarja tartani ha nem akkor sem dobnám ki, akkor meg miért ne tartaná meg és venném el feleségül. Nem oszt nem szoroz.

22/F

2017. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!