Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első sorban kismamák véleménye...

Első sorban kismamák véleménye érdekelne, de bárkit meghallgatok?

Figyelt kérdés
Adott egy lakópark, kb 100 lakásos. Némelyik ház rendelkezik kertkapcsolattal. Van két belső udvar magának a lakóparknak+parkolók. Frissen szült kismamák tologatják a gyerekeket, amivel nincs is baj, de egyfolytában az én kertem előtt állnak meg cseverészni. Van egy kutyánk, természetesen ugat, mert őrzi a kertet a lakást. Na most folyton beszólnak, hogy vigyem be a kutyát, mert fel kelnek a gyerekek! Mondtam nekik miért nem mennek a másik oldalra, nem kötelező előttünk sétálni+megállni. De ők sétálnak és ne szabjam meg, hol állnak meg. Szerintetek kinek van igaza?
2017. ápr. 27. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
A kutya ugat, a kismama meg csacsog-ennyi, mindkettő teszi a dolgát.
2017. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked, de megértem a másik oldalt is. Mondjuk kérdés, hogy ki milyen hangnemben kommunikál.
2017. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos azt kell, hogy mondjam, mindkét oldalnak picit igaza van. :(

A lakóparkban is alkalmazkodni kell egymáshoz, és kompromisszumot kötni.

(zárójelben jegyzem meg, hogy én biztos nem állnék meg előtted, ha egyszer már szóltál)

2017. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek és senkinek.

Te ne foglalkozz vele. Ha felébred a gyerek, akkor legközelebb nem ott állnak le beszélgetni. Mondom ezt úgy, hogy kisgyerekem van. Na most ha kertes ház előtt állnak le és ott ugat a kutya? Akkor sem csönget be, hogy vigye már onnan a kutyát.

2017. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is kisgyerekes anyuka vagyok, de nagyon felháborodtam azon a pofátlanságon, amit írtál. Mégis hogy veszi magának bárki a bátorságot, hogy rászóljon egy, a területét védő kutyára és a gazdájára? Ha annyira aggódik, hogy felébred a gyerek, akkor ne a házát védő kutya mellett álljon le cseverészni! Szerintem egyértelműen neked van igazad.
2017. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kutyás kismama vagyok, és neked adok igazat. Nem állnék meg olyan kert előtt, ahol ugat a kutya.
2017. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad,

ha nekem mondta volna ezt hogy vigyem be a kutyámat a saját kertemből (ami kizárólag az én területem) adtam volna a szájának.... Úgy hogy én is kisgyerekes vagyok.


Mondtam volna neki, hogy tovább lehet menni ... a kutya kint marad!!!


Kertvárosi részen lakunk ha kimegyek a kicsivel sétálni ahogy haladunk minden ház kertjében szinte van kutya, 10-ből 8 ugat ahogy tolom el a babakocsit, eszem ágában nem lenne mondani a gazdájának hogy vigye be a kutyáját.. mert én épp ott vagyok egy alvó gyerekkel.


Ne foglalkozz az ilyen idiótákkal szerintem !

2017. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kutya a Te lakasodon/teruleteden/tulajdonon BELUL ugat, semmi joga nincs radszolni hogy azon belul te hova engedd meg ne engedd. Nyugi, meg 1-2 alkalommal felebred a gyereke, nem ott fog megallni :)


Egy kisgyerekes, kiskutyas kismama

2017. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekef van igazad. Minek állnak meg ott? Ha felébrednek az ő bajuk, máskor átgondolják hogy ér-e annyit ott leállni cseverészni
2017. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, nem szeretek rosszba lenni senkivel, de már kicsit bosszantóak, ahogy mindig itt csacsognak, én érzem magam rosszul, de akkor kinyitom jobban a szám, ha nem értenek ebből. Hozzá tenném a másik oldalt még padok is vannak, ott sosincs senki.
2017. ápr. 27. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!