Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a páromat a "károgásról"? Folyamatosan azt hallom tőle, hogy minden milyen sz@r, mindenki hülye, mindenki fúrja a másikat a melóban, minden milyen drága, miért késik két percet a busz, miért van ez-az-amaz. Rohadtul idegesítő.

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
szakíts vele
2016. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Hozz fel valami témát. Te irányítsd a beszélgetést. Kérdezz tőle mindenfélét.
2016. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én melóhelyváltással oldottam meg, meg alapból megvan a lelki békém, ez sokat számit, pedig rettenet módon kivoltam akadva énis, ugyanezeket mondtam
2016. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A kulcsszavakban depressziót írsz, ha az van neki, akkor nem sokat tehetsz az egészségéért. Amúgy volt ilyen párom, neki tényleg diagnosztizált depije volt, én mindig valami pozitívat válaszoltam az ilyen "károgásra", de sajnos nem változott a helyzet, amíg nem fordult orvoshoz.
2016. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen energia vámpíroktól menekülni kell. Persze el lehet mesélni, hogy mi volt a melóba de a melós gondokat bent kell hagyni a melóba. Én azokat mindig a haver kollégákkal beszélem meg, haza sose viszem.
2016. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 omba ***** válasza:
100%
Én lelki ráknak hívom Minden megoldásra talál egy problémát... nem rossza szokás, vagy beteg, vagy ilyen.
2016. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim ilyenek. Nem tudsz ezzel mit csinálni. Próbálj meg rávilágítani arra, hogy hiába mondja a magáét, nem lesz jobb. Meg aztán úgyis minden mindegy. Amiken meg tudna javítani, azokra meg javasolj valami megoldást.
2016. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Szokjál hozzá. Kidobni felesleges a új sem lesz jobb...
2016. okt. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Voltaire: Candide nyomán.

Te is rinyálsz mint a férjed, pedig párod a létező párok legjobbika. Amennyiben mégsem. Még itt vagyok neked én vagy valaki más. Viszont Voltarienek igaza volt, mivel a világ amiben élünk lecserélhetetlen.

2016. okt. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én párom meg azon károg,hogy kinek milye van.Milyen lakás,milyen autó,milyen munka.Mindenkire irigykedik,de azért semmit nem tesz,hogy neki is legyen
2016. okt. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!