Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak en erzem magam ennyire...

Csak en erzem magam ennyire egyedul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 7 hos kislany anyukaja vagyok, es bar szerencsesebb helyzetben vagyok, megis neha csak bambulok ki a fejembol es marhara egyul erzem magam ezzel. Mintha csak en nevelnek egy ekkora gyereket. Rosszul erzem magam, sokszor kedvetlen vagyok, de a kicsihez mindig jo fejet vagok, nem akarom vele ereztetni a negativ erzeseim. Ha sokat sir akkor nalam is hamarabb elpattan a cerna es hisztisse valok. A ferj Nemetorszagban dolgozik, de minden segitseget megkapok a csalad/baratok reszerol. Mas is erezte magat a vilag legmaganyosabb "legszurkebb" emberenek?


2017. ápr. 29. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Ne ülj vele állandóan otthon egyedül! Baba-mama klub? Torna? Ringató? Bármilyen babás program?
2017. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Koltozzon haza a ferjed. A rokonok nem potoljak.
2017. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megértelek. A gyermeknevelés a legtöbb nőnek nem a legnagyobb buli a világon hidd el. Vannak persze ősanyák, akik egész nap elvannak a kicsivel, de sokunkat ez nem elégít ki. Persze szép, gyönyörű időszak az első 1-2-3 év, de annyira én sem élveztem sohasem. Nekem 3 van, ők már nagyobbak, és én pl. sokkal jobban élveztem, amikor már 3-4 évesek lettek, lehetett velük szinte bárhová menni, jókat beszélgetni, érdekes programokat csinálni. olyat amit egy felnőtt is tud élvezni.

Kicsi babával az a baj, h viszonylag korlátozottak a lehetőségek, egy 7 hónapossal még nem sok mindenhova lehet járni, max. ringatót tudok elképzelni, esetleg uszás vagy klubok. a "komolyabb" programok később 1,5 éves kor után jönnek be. Ez sajnos ilyen, probáld a dolog jó oldalát nézni, de teljesen megértelek, h ez nem elégít ki.

2017. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!