Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne így...

Mit csináljak, hogy ne így éljem meg?

Figyelt kérdés

Elegem van!!! Elegem van abból, hogy minden az én nyakamba szakad, a gyerekek, a házimunka,a házkörüli munka, minden....

Nem tudom élvezni az életet. Mindent nyűgnek érzek..

Egyfolytában fájdalmaim vannak, fáj a mellkasom a fejem és még sorolhatnám. Szeretem a gyerekeinket de már nem bírom. Nem tudok elmenni sehova mert a férjem folyton fáradt. Nincsenek barátaim. Belefáradtam az egészbe...


2017. ápr. 30. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

kicsit együtt érzek. bár én még csak a második gyerekünkkel vagyok terhes de néha (sokszor) tök egyedül vagyok.

csak egy valamit tehet/tehetünk. ha odalépünk és megmondjuk az apának hogy tessék itt vannak a gyerekek majd jövök. amúgy máshogy nem.

az én férjemnek piszok jó dolga van, pedig nem kéne, mert tényleg a kisujját nem mozdítja én meg nem szólok...de máshogy nem fog változni a helyzet ezt szerintem te is tudod.

2017. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, hogy a férjed mennyit dolgozik, de biztos, hogy nem 24 órát egy nap, mint te, úgyhogy nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy szedje össze magát, vegye ki a részét a családi életből, mert ha nem teszi, akkor nevelheti majd egyedül a gyerekeket hónapokig, amíg te kórházban/szanatóriumban lábadozol. Sok ilyen van különben.


Nem tudom, hogy hol laktok, mert ha egy Isten háta mögötti faluban, akkor nehéz kivitelezni, de egy városban könnyebb, hogy alkalmi babysitterre, vagy esetlen más anyukára, vagy nagyszülőkre bízd a gyerekeket.


Különben hány évesek a gyerekek?

2017. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Te dontesed. Meg kellett volna gondolni. A terhesseg,szules,gyerekvallalas-nevele,nem rozsaszinfelhokon lebeges.

Sot! Szamomra egy horror az egesz! En epp ezert nem vallalom! Nekem szep.Es teljes az eletem igy is. Nem hianyzik. Nem ez tesz boldogga. Engem az tesz,ha veszek magamnak egy szep uj ruhat,vagy elmegyek kiruccanni egyet egyedul,es koltok magamra. Te csinaltal magadbol martirt. Ez van. Majd megjobban bekattansz. Nem kellett volna szulni stb. Szenvedj csak!

2017. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
3-as mekkora hülye p.csa vagy.A többiektől elnézést kérek de szebben ezt nem tudtam megfogalmazni.Tudtommal hogy gyerek születhessen (de 3-as javíts ki ha tévedek) kettő azaz KETTŐ ember kell.Nem csak az anyáé a gyerek, az apának is gondoskodnia kell róla és itt nem az anyagiakra gondolok.Meg kell momdani az apukának hogy mi a helyzet, ki vagy merülve, az övé is a gyerek stb.Ha pedig nem történik változás apa kezébe nyomod a gyereket/gyerekeket és megmondod, hohy 2 óra múlva otthon vagy, ennyi Neked is jár.Kitartás!!!!
2017. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
pontosan ugyan ezt érzem én is, egyedülálló anyuka vagyok, semmi segítségem. az segít amikor havonta egyszer el tudok menni a pszichiáteremhez, kibeszélni a dolgokat, meg gyógyszert is szedek ami szintén segít sokat. menj el egy pszichiáterhez, lehet hogy depressziós vagy!
2017. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolso mert szar es unott az eletuk korbepotyogtattak magukat,apuka lese szarja ,es evvel vigasztalja magat hogy itt pontoz es hulye p.icsaz masokat.
2017. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Idokozben nem utolsonak,hanem az elotte levonek akinek a valaszat toroltettek.

4-Es,nyugodtan nevezhetsz hulye p.icsanak,evvel nem fogom magam rosszabbul erezni,ezzel csak magadat minositetted. Igen inkabb vagyok az,es en igy nagyon jol elvagyok,minthogy hasznalt rongynak,depresszios,idegbeteg,kattant martir anyukat csinaljak magambol. Egyaltalan nem hianyzik. Na jo mulatast a sz.aros pelenkakkal,szoptatassal,siras hallgatasaval stb. En megyek shoppingolni,veszek magamnak valami szepet.:P

2017. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

4-Es,es mi van akkor ha 'patt"helyzet van?? Apuka(ha van)( persze mindenkinek van,csak epp elvaltak a szulok,es mar kb.10eve nem lattak az apat mert lelecelt mint k.urva a sezlonrol.) Vagy sokat dolgozik,mindig faradt,gyerekekhez nincs semmi hangulata,energiara,pihenni akaf ami teljesen erteheto,es ahogy olvastam a kerdezoeknel is ez a helyzet. Hat ki marad akkor talpon? Vagyis kinek muszaly tartani a stafetat?? Hat persze hogy az anyukanak(ha nincs,baratno,nagyi,vagy valami rokon,persze ok sem ernek ra gondolom.mindig,vagy egesznap)

Aki total megvan kattanva mar,es ez csak rosszabb lesz.

Nem kell leszolni azokat,akik ebbol a "nagyszeru csodalatos dologbol",boldogsagbol nem kernek.

Megtartva a fuggetlenseget,szabadsagot,es nem szetroncsolt"testet. Persze fogalmazhatott volna a 3-as is szebben ,de ez van.

2017. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó 4-es vagyok.Irja a kerdező, hogy a férje folyton fáradt, tehát nem elvált, nem egyedülálló itt most kimondottan az Ő helyzetére reagáltam.A 3-assal meg nem az a gond hogy ő az anyaságot nem vállaja, ezt mindenkinek szíve joga eldönteni.De az a stílus amit megenged magának...szégyellheti magát, te meg még őt pártolod.👏
2017. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid?

Mitől oly fâradt a fèrjed? (ok, dolgozik, de ugye a felesège is...)

Mondtad már neki vagy jobb lázadni magadban ès kussolni a fèrjed előtt??

2017. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!