Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy kislánynak...

Mit gondoltok egy kislánynak a következő nevekről?

Figyelt kérdés
Borbála, Piroska, Rozália, Sára
2017. máj. 4. 09:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
32%
Én meg kimondom ami szerintem xar,ennyi ;)
2017. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én is, mint láttad:-D DE könyörgöm a Kíra ugye csak vicc volt? Az nem is embernév...
2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában tetszenek a felsorolt nevek, de így, ebbe na formában nem biztos, hogy adnám is.

Borbála nagyon tetszik.

Piroska nálam Piros verzióban, "-ka" nélkül lenne.

Rozália csak Rózaként tetszik.

Sára szép név, de nem adnám ,mert a környezetemben túl sok van belőle.

2017. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Hmm ahhoz képest, hogy nem embernév a Kíra elég sok lányt hívnak , osztálytársamat is így hívták, és csodáltuk milyen szép a neve . Na mindegy te úgyis jobban tudsz mindent. :)
2017. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
83%

A Kira borzalom.😵

Kerdezo, a Piroskan kivul a tobbi rendben.

2017. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Sára szép, a többi nem tetszik annyira
2017. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Hmm ahhoz képest, hogy nem embernév a Kíra elég sok lányt hívnak , osztálytársamat is így hívták, és csodáltuk milyen szép a neve . Na mindegy te úgyis jobban tudsz mindent. :)


Mi meg sajnáltuk a miénket miért szúrtak ki így vele a szülei. Nevet is változtatott mert nem bírt megbarátkozni vele.


És attól mert valami tucat divatnév, mint a Lara, Lora, Kiara, Kíra még nagyon nem lesz szép...

2017. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nekem meg a Sara meg a Rozalia nem tetszik (utobbit inkabb jobban szeretem, mint elobbit) a Borbala nem rossz en nem adnam a gyerekemnek, a Piroskat inkabb. Ami nekem tetszik vallalhato noi nev szerintem a Kata (nem becezve, az nem tetszik), Ottilia, Laura, Petra, Evelin, de en nekem pl. Tetszik az Emma nev, mar kiskorom ota nagyon tetszik, sajnos mar tucat nev. Meg nekem tetszik a Gerda nev ami szerintem itt kapasbol 17embernek tuti nem tetszene.

Egy 18eves :D

2017. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!