Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » és mennyi idő után állapítják...

és mennyi idő után állapítják meg a tartós betegséget? A kisfiam is asztmás de nem kapunk emelt családipótlékot, és még dolgozni sem tudok mert minden második héten itthon van mert beteg, állandóan és akkor be is fullad sajnos

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a pulmonológus nyomta a kezembe a nyomtatványokat, azzal, hogy amit az állam ad, azt el kell venni.

Fiamat is állandóan Ventolinoztuk, montelukasztot szedett 15 hónapos kora óta.

A körzeti is támogatta, mindent aláírtak, lepecsételtek, beküldtem, és arra a hónapra 1-jétől mekaptuk az emeltet.

Kérdezz rá a szakorvosnál!

2013. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most még kapnál ha április 1 elött elintézed. utána már nem jár asztmára,minden esetben.
2013. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányomnak tavaly áprilisban állapították meg az asztmát, idén januárban írta alá a doktornő a papírt.

Tényleg még márciusban intézd el, mert utána már nem fog járni.

2013. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek és honnan kell a nyomtatványt kérnem? államkincstár? és ezzel elmenni az orvoshoz??
2013. febr. 20. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem a netről. 2 példány kell.
2013. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!