Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt kialakult...

Terhesség alatt kialakult durva horkolás. Mi lehet az oka illetve a megoldás?

Figyelt kérdés
Eddig csak akkor volt enyhe horkolás, ha nagyon fáradt voltam esetleg ha hátamra fordultam ami nagyon ritka, mindíg oldalamon alszom. Ez most is így van, csakhogy már így is horkolok nagyon durván...nem csak horkolgatok. Napközben néha légszomjam van. Lehet köze hozzá? Páromat zavarja kegyetlenül...meg engem is. Mit tehetek vagy mi lehet ennek az oka? Köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 5. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is horkoltam terhesen pedig én soha nem horkolok, sokszor a vértől dugult el az orrom sokszor csak levegőhiány, megoldás egyetlen ha megszülsz, utána ne aggódj rögtön megszűnik.

Ha addig párod nem tud aludni aludjatok külön szobába, vagy füldugó.

2017. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt. Ahogy szűkült a tüdőm helye, úgy tetőzött.. Minél kevesebb hely volt bennem, úgy szörnyű hangosak voltak az éjszakák.

Eleinte az segített, ha megemeltem a fejem. Dupla párnákkal aludtam a fejem alatt..

Ha az oldalamon aludtam akkor azért volt nyomás alatt a testem, ha háton, azért :D Ördögi kör volt.


Szülés után miután elmúltak az első hetek alváshiányai és újra tudtam 6-8 órát aludni és kipihent lettem, elmúlt. Azaz visszaállt az eredeti állapotra.


Páromat is zavarta. Füldugó segíthet vagy ideiglenes különalvás.. De el fog múlni valószínűleg :)

2017. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon megnyugtattatok. Köszönöm szépen!
2017. máj. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!