Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 60 éves férfinak és egy 20...

60 éves férfinak és egy 20 éves lánynak már nem érdemes gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek őrültnek, hogy ilyen kérdést teszek fel, de érdekelne, hogy úgy összességében az emberek mit gondolnak ezzel a kérdéssel kapcsolatban :D Lehet elmebeteg vagyok, de eljátszottam a gondolattal a napokban, hogy vajon 20 évesen boldoggá tudnék-e tenni egy 60 éves férfit (igen, egy bizonyos 60 éves férfire gondoltam) Tudom, jönnek majd akik azt mondják, hogy egy ennyi idős lány csak a pénze miatt van együtt ennyi idős emberrel, vagy apakomplexusa van... De szó sincs egyikről sem... Vagy legalábbis a pénze miatt soha senkivel nem szeretnék együtt élni, kapcsolatot, sőt családot alapítani. Konkrétan a kérdésre szeretnék lehetőleg nyomdafestéket tűrő válaszokat; 60 éves férfinak gyereket vállalni már késő?
2017. máj. 7. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek hasonlót. A pasi 60 körüli, a nő meg kb 40. A kisebbik fiuk 2 éves
2017. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ki tudja. Bármikor meghalhat. Férfiaknál meg pláne. Hamarabb halnak mint a nők . :)
2017. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállalnék. Volt idősebb párom, akibe őszintén szerelmes voltam szintén húsz évesen, de tudtam, hogy ez egyszer el fog múlni. És mivel már akkor is nagyon vágytam gyerekre, nem kockáztattam volna, hogy az ő gyerekkorát teszem tönkre. A gyereket jobban fogod szeretni sokkal.

Nem bántam meg, hogy így döntöttem. Most egy hozzám illő férfitól vagyok terhes.

2017. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

És a 60 éves férfi vajon attól lenne-e boldog, hogy apává teszed? Ebben ugyanis nem lennék egészen biztos...

Ergo ha te kérdezed, igen, sok a korkülönbség, én nem vállalnék így gyereket. Ha viszont a pasi szemszögéből nézzük, és ő akar gyereket, akkor részéről egy minél fiatalabb anyuka főnyeremény.

2017. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Nagyapád lehetne, kell ezt kommentálni?
2017. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert később nagyon meg fogod szívni, és a gyerek is. A 60 éves pasi gondolom jól tartja magát, ha ennyire bejön, de valószínűleg pár jó éve van, aztán tata lesz belőle. És ez így bután hangzik, de akkor majd nézegeted a fiatal, hozzád illő, szuper pasikat, és nagyon bánni fogod. Remélem ez csak ilyen fellángolás, nekem is volt ilyen fősulin egy idősebb tanárom iránt (mondjuk ő "csak" 40 volt, mikor én 20), de gondolat szintjén maradt, és ez így volt jó. Elmúlik hamar.
2017. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Semmi esetre sem szabadna szerintem!
2017. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Volegenyem 32 en 23.


De! A 60 es 20-as paros nevetseges,es gusztustalan. Nincs olyan 20eves aki egy 60-as oregre izgulna. Legalabbis szerintem! En legalabbis nem lennek ra kepes. Nagyapam ennyi idos. Nagyapad is lehetne. Ha megis akad olyan aki.

De az csak is 3 okbol kifolyolag tortenhet.

(1) - Mert nem normalis a csaj,az oreg meg egy (ped0) aki szereti a fiatal bukszakat.

(2) a csaj csak is a penz miatt ha epp dusgazdag a pasas.

(3)- pszichologiai okok miatt. Apakomplexus,onkepzavar stb.

Ennyi.

Gusztustalan

2017. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Elég kései, de attól még megtehetnéd, én nem néznélek hülyének érte. Viszont hiába nem érdekel a pénze, azért a helyedben csak akkor tenném, ha jó anyagi háttér maradna utána. Mondom ezt azért, mert az én nagyszüleim 74 éves korukban haltak meg, tehát a gyermeked még épp csak a középiskolát kezdené. Nagyon nem mindegy, hogy egyik napról a másikra kell élni, vagy sem.
2017. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Mindenféle sztárok csinálnak 60 meg 70 évesen gyereket a huszonéves nőiknek. Ha eltekintünk attól, hogy a gyerek nagyon hamar apa nélkül fog maradni nagy valószínűség szerint, akkor azért ott a különbség még az, hogy mikor feldobja a pacskert egy milliárdos világsztár, akkor se lesz a gyereknek semmi gondja az életbe sose. Azért egy átlagos 60 éves férfi ha meghal, nem hagy ilyesmit maga után. Az árvaságiból meg nem megy messzire a gyerek. Azért olyannak szülni, aki záros határidőn belül vagy meghal, vagy agyilag zokni lesz?
2017. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!