Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák szerintetek mennyire...

Anyukák szerintetek mennyire érdemes egy újszülöttnek cumit venni? Ha igen akkor milyen márkájú jo? Első babás vagyok és nem igazán tudom

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Én dm saját márkásat vettem, már a kórházba is vittem, és jó is volt mert kellett. Azóta is szereti a cumit.
2017. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Nekünk a MAM vált be. NAGYON érdemes, pár napig nekünk nem volt, mire vettünk, nagyon hasznos, megnyugszik, könnyebben alszik vele a baba.
2017. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Amikor nagyon pici volt,akkor Avent-et használtunk,most 2 éves,jelenleg Mam cumika van.Azt is szereti.Nalunk bevált.Az első naptól szopta az ujját,ezért javasolták,hogy inkább cumizzon,arról később könnyebb leszoktatni.Szereti a mai napig,de most már csak alváshoz kéri.
2017. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
MAM van, szereti. Az összes babacsomagban volt 1 vagy 2db 0-2es cumi tavaly, mostaniakban nincsen?
2017. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Mam tényleg jó. Adnak hozzá olyan műanyag dobozt is, amibe bele tudod tenni kis vízzel a cumit és mikróban sterilizálható!
2017. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk az első lánynak volt cumija és állandóan kellett neki. Ha éjszaka is kiesett a szájából már üvöltött, de nagyon.

Aztán a második fiú lett. Neki nem adtunk cumit , nem is tudta mi az. Sose volt vele baj. Arra jöttünk rá hogy az csak egy kapatás, nélküle ugyan úgy meg van a gyerek.

2017. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Mi már a kórházba is vittünk neki cumit (szintén első baba). Aventet vettünk, és tényleg jó, mert megnyugtatja.
2017. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem ajánlom. Anélkül is lehet babát gondozni. Biztos melósabb, de logopédushoz hordani, meg fogorvoshoz szintén az. Tudom, itt mindenki megúszta. :-)
2017. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem akartam neki cumit adni, de elkezdte szopni az ujját, így úgy voltam vele, hogy inkább cumi, mint az ujja. Aventos cumija van. Ismerősöm lánya már általános iskolás és még mindig szopja az ujját, nem tud leszokni. Barátnőm szintén ujjszopós volt, annyira eldeformálódott az egész szájpadlása, meg a fogai, hogy most felnőttként 300ezer ft-ot költött fogszabályozásra.
2017. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Én sosem cumiztam, erre itt vagyok 17 évesen és nem tudom kimondani az R betűt! Na erre mondj valamit utolsó!
2017. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!