Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön egy szakácsnak...

Külföldön egy szakácsnak érdemes munkát vállalnia?

Figyelt kérdés
Mennyire kell az adott nyelvet beszélni? A fizetés mondjuk Angliában mennyire mondható jónak?
2010. dec. 28. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

1, társalgási szint, szakmádban szükséges kifejezéseket nagyon


2, min 1000 font/hó kezdőfizetés

2010. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

akarki akarmit mond, en is kulfoldon dolgozok a nyelv az szukseges es elvart.

megeri viszont mindenkepp,söt ha egy lehetöseg van ki kell menni,mit akarsz itthon pár forintért dolgozni,en amiota kint elek nincs anyagi problemam,pedig egy kis alkalmazott vagyok csak,nem is ertem hogy sok fiatal miert a kek-pirosban dolgozik fillerekert

2011. jan. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kedves 06:28.-as.Szerintem nagyon sokan mennének de vannak aki nem tudják merre induljanak .Köztük én is.Sokembernek nincs pénze küzvetítői dijakra stb.-re.Csak az a baj elég nehéz megtatálni azt az embert aki csak ugy készségesen segít legalább egy telefonszámmal amiből már az illető maga is el tud indulni.És sokan vagyunk akik nem tudnak sem angolul sem németül.mert mondjuk nem volt rá anyagilag lehetőség hogy tanuljanak (tanuljunk.)Ők mit tudnak kezdeni?
2011. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok 06:28as én 22 vagyok es babysitterkent kezdtem kb 30 ezer forinttal n.o ban, azota tudom a németet teljesen es van egy jol fizető munkab ausztriaban, én mondhatom hogy a nullárol indultam,segitség nélkül és???azelött csak hebegtem habogtam németül most meg...

tudod aki mer az CSAK nyer

2011. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
eggyik haverom profi szakács skociába melozozott, jó volt szállása meg minden, de csak havi 500 eurot kapot..
2011. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Alapszinten kell tudni, kb 900-1000 a fizu kezdesnek. Tudok segiteni,de egyedul kell helytallni. A ceg ahol a parom dolgozik sok etteremmel rendelkezik ,valamelyik varosban biztos van hely, de mindent neked kell megoldani,mert lehet tolunk 500km-re kapsz helyet.Mondjuk mindenhol van magyar,de nem olyan segitokeszek. Kezdesnek kb. jo ha van nalad legalabb 800-900 font, alberlet+kaucio, fizu az elso ket het utan van,aztan hetente.Ha erdekel kuldj az emailemre fenykepes angol nyelvu oneletrajzot.

2011. jan. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!