Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Otisz névről?

Mit gondoltok az Otisz névről?

Figyelt kérdés
Nem tartok a gyerekvállalásnál, de mostanában nézegettem az anyakönyveztethető neveket, és furcsálottam hogy ez még nincs köztük, lehetséges hogy a távoli jövőben anyakönyveztetném. Külföldön hallottam és nekem nagyon tetszik. (a Rufus/Rúfusz a másik ami nagyon bejön) Az én nevem Laura, és az évek alatt kifejezetten megutáltam, hogy annyi másik Laura van körülöttem. Nem tudom ha esetleg vannak itt még emberek akik hasonlóan gondolkodnak, szívesen hallannék pár különlegesebb nevet ami még a jóízlés határán belül van.:)

2017. máj. 7. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kutyanev, de csak mert lattam egy kutyat, aki Otisz.

A Rufusz is nekem cicas-kutyas inkabb.

2017. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
*furcsálltam *hallanék :D
2017. máj. 7. 21:33
 3/20 anonim ***** válasza:

Apám hívja Rúfusznak becézve Tifusznak a kutyáját. És az otisz is állatnév😩

Keresgélj még annyi egyedi név van.

2017. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, a probléma az hogy ma már bármilyen nevet adnak kutyának-macskának. (ami engem éppenséggel nem zavar) Találkoztam én már Dorka, de még Ildikó kutyával is, jól meg is lepődtem!:D pl a Luna is "kutyanév" de szerintem nagyon szép név lehet egy kislánynak jó vezetéknévvel. Persze mindenkinek a saját véleménye.
2017. máj. 7. 21:45
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem lehet normális nevet adni egy gyereknek?
2017. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez a jó ízlés határán kívül van.

"a probléma az hogy ma már bármilyen nevet adnak kutyának-macskának" - jót nevettem, a kutyák-macskák "lenyúlják" a potenciális személyneveket :D

A Laura szerintem kifejezetten szép név (persze ízlések és pofonok), érthető, hogy szeretnél kitűnni, de senki sem a neve miatt lesz egyedi.

2017. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nem tudom nálunk a liftre van kiírva ez a név, gondolom a liftes cég neve aki szereli a liftet.
2017. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hmm én abszolút nem az a típus vagyok, aki ki szeretne tűnni. Persze azt se tudnám megmagyarázni, hogy miért nem szeretem a nevemet. (áltálban Lalának szólítanak) Engem az is rohadtul zavart hogy az osztályomban három Barbara és három Anna volt, és mindig ment a vita a tanároknál hogy akkor most hogy különböztessék meg őket.
2017. máj. 7. 22:01
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha a hangzása nem ütközik a vezetéknévvel.


(Nálunk "cs" hangra végződik a vezetéknév, azért pl. a zöngés vagy "k" betűvel kezdődő neveket eleve kizártuk.)

2017. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem is a lift jut róla eszembe :)

Bár nem mind ennyire elvetemült, de elég ritka és hasonló sítulú nevekre ötleteim: Aurél, Cirill, Donát, Dorián, Emil, Félix, Fidél, Gregor, Júliusz, Leontin, Líviusz, Magnusz, Maxim, Némó, Rémusz, Taddeus, Timót

2017. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!