Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket szóltak már meg...

Titeket szóltak már meg azért, mert albérletbe vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés

Tényleg akkora tragédia? Szerintem ugyanúgy fel lehet nevelni így is, de néha pl a védőnő olyan lenézően kezelt mi két ez miatt. Pedig rendezett anyagi helyzetben élünk és tervezett baba.

Ti tapasztaltatok bármi negatívat?



2017. máj. 8. 14:40
1 2
 11/15 jafnrétti ***** válasza:
64%

Személyesen soha, ezen az oldalon már igen.

A védőnőnket nem érdekli, hogy kinek a tulajdona a lakás, szerintem nem is tudja, hogy bérlők vagyunk-e, vagy se. Pedig már majdnem tíz éve nevelek gyereket bérelt lakásban.

2017. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

"Érdekes, nekünk nem tudta a védőnő, hogy bérlünk vagy saját, míg egyszer el nem szóltam magam, hogy bérelt. Azóta saját lett a bérelt és ezt se tudja.


Miért is kéne beavatni ebbe?"


Védőnőtől függ. Ismerősömé még azt is megkérdezte, hogy mennyiből élnek.

2017. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 jafnrétti ***** válasza:
82%
Ha ilyet megkérdez, meg lehet neki mondani, hogy ehhez semmi köze nincs. Némelyik védőnő nem tudom, mit képzel magáról...
2017. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

Régen alapvető és bölcs tanácsnak számított egy férfi számára, hogy "előbb házasodj és csak aztán nősülj!"


Ma már a ház nem kötelező, de egy saját kifizetett lakás, befejezett iskolák (pl. egyetem), némi tartalékpénz és két tisztességes jövedelem az szerintem most is fontos.

2017. jún. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Coffelia ***** válasza:

Nem, mi négy éve lakunk együtt a férjemmel, lakást bérlünk, és csak most kezdünk olyan anyagi helyzetbe kerülni, hogy az autón egyáltalán elkedjünk gondolkodni. Igaz, a város közepén lakunk, és környezettudatos életmódot folytatunk, tehát még ha lesz is rá keret lehet, hogy még évekig nem veszünk kocsit, mert a kirándulásokra bérelni is lehet.

Nem tervezünk saját lakást venni, elvi problémáink vannak a bankrendszerrel, inkább fizetünk a lakhatásért egy normális és korrekt lakástulajnak, mint most, akivel idővel jóban lettünk, és megbízunk egymásban. Közben amit félreteszünk, azt a gyereknek tesszük félre, hogy neki majd legyen saját lakása, vagy legyen miből bérelnie.

2018. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!