Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok ki hozza/viszi intézmé...

Nálatok ki hozza/viszi intézménybe a gyereket? Miért pont az a személy?

Figyelt kérdés
Mivel nem szerettem volna életkor szerint csoportosítani, intézmény alatt értek mindent, amihez még túl kicsi, hogy egyedül menjen - tehát bölcsődétől az általános iskoláig bezárólag.
2017. máj. 12. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Bolcsi, ovi - en viszem mert fel 9-9 kozott erek be meloba es este 17-18-ig vagyok es ferjem hozza, mert o reggel 6-tol 3-ig dolgozik. Az en munkaidom rugalmasabb, ha kell, eljovok elobb es itthon befejezem laptoprol a melot. O boltvezeto egy kereskedelmi halozatnal, en multinal dolgozom konyvelesi csoportvezetokent
2017. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Én viszem (anyuka); bölcsibe; és azért én, mert későbbre járok dolgozni, valamint közelebb is van a munkahelyem (mind lakóhelyünkhöz, mind a bölcsihez). Hozni 3 nap hozom én, azon a kettőn, amikor edzeni megyek munkából, párom iparkodik haza.
2017. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Felváltva hozzuk-visszük, kinek mi a jobb. De reggelente mindig én készítem össze őket, aztán vagy velem jönnek vagy az apukájukkal. Ovi és isi.
2017. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én viszem és én hozom, mert az ovi közvetlenül a munkahelyem mellett van, a munkahelyem pedig 10 percre az otthonunktól. 7:30-ra járok dolgozni, 7:15-kor leadom, 15:30-kor végzek, 3/4-re már mehetek is érte. Férjem korábban indul és utánunk érkezik haza, mert messzebb van a munkahelye. Ha ő vinné, már 7 előtt be kellene adnia és 5 előtt nem tudná elhozni.
2017. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Általában férjem viszi, mert én korán indulok, ő meg csak 10-re megy dolgozni. AZtán amikor ő dolgozik, akkor én hozom a gyereket oviból, amikor otthon van, akkor ő megy érte.

De néha kéri a gyerek, hogy én vigyem, akkor elviszem, csak akkor korábban.

2017. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jafnrétti ***** válasza:
100%

A férjem viszi, én hozom.

Ez nagyon régóta így van nálunk, eleinte azért vitte ő, mert ő pont úgy indult el, hogy munka előtt be tudja adni a gyereket az oviba, én viszont sokszor csak későbbre mentem, viszont otthon még volt tennivalóm (mármint nem házimunka, de pl. meg kellett írnom valamit), így ezt meg tudtam csinálni indulás előtt.

Aztán később is így maradt, mert változott az időbeosztásom, és nekem egy jó háromnegyed órával hamarabb kellett indulnom, mint ahogy a férjem meg a gyerek indultak, és nem akartuk, hogy annyira korán kelljen megérkeznie az oviba/iskolába.


Menni viszont mindig én mentem érte, mert én legkésőbb 4-kor mindig végeztem, míg a férjem általában 5-ig dolgozik, de van, hogy tovább.


Igaz, most itthon vagyok a kicsivel még fél évig, de a reggel most is a férjemé, ő nem szeretné, hogy a kicsivel kapkodjak, siessek reggel, meg pláne a tömött buszra préselődjünk reggel babakocsival, neki meg úgyis útba esik a suli, és időben beér így is.


A kicsit viszont jövő ősztől már én fogom hozni is, vinni is bölcsibe, mert a bölcsi pont a munkahelyem mellett van (viszont az otthonunktól elég messze, a város másik végén), úgyhogy az nekem esik útba.

2017. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy bölcsisem és egy ovisom van, én (anyuka) hozom-viszem Őket. Pest peremkerületében élünk, a munkahelyem Buda peremkerületében van, brutál messze a lakásunktól (így alakult még a gyerekek születése előtt). Hál' istennek fölvették Őket a munkahelyi oviba/bölcsibe, így reggel együtt megyünk kocsival, délután pedig megint együtt haza. 8-ra járok, fél 8-kor viszem be Őket, és 4 óra után két perccel már ölelhetem Őket.

A férjem Budapest 3. csücskében dolgozik, ráadásul nem hivatali munkarendben.

2017. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bolcsi,ovi az egyiket en a masikat ferjem.

Szomszed neni-fizetett segitseg hozza oket el ,viszi tancra a nagyobbat.


Nem erunk oda ertuk,bolcsi 3/4 otig van ovi 5-ig mi pedig 17:30 ra erunk haza, nem a sajat varosunkban dolgozunk.

2017. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!