Mi ez az új szokás?

Figyelt kérdés
Hogy a pár éves gyereküknek Fb profilt csinál a szülő?Aztán anyuka felrak egy közös képet a gyerekével és megjelöli rajta.Nagyon sok ilyet látok.
2017. máj. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Miert fura? A haziallatoknak is csinalnak, szerelmesparok kozoset csinalnak, sot allitom rakeresnel egy-ket hasznalati targyra, valami aberralt tuti csinalt targyaknak is.
2017. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hagyjan, ha par eves, de en mar par hetes gyereknel is lattam.. nem tudom, hogy mi ertelme, de nekem sem tetszik.
2017. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A WC-nek is van.... kivancsisagbol rakerestem. Es van, valaki csinalt neki!
2017. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam, háziállatnak viszont már igen. Na meg párnak, illetve komplett családnak közös profilt. Ilyenkor alig tudom kibogozni a neveket.
2017. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinu a babakepek miatt hogy ne a sajat oldalat terhelje.praktikus. habár en a gyerekem nevében semmit nem csinálok. Nem olvasom a horoszkopját sem, nem josolok a tenyeréböl, nem döntök helyette az apjárol..., nem csinalok helyette face profilt stb
2017. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jafnrétti ***** válasza:

Nem kell hozzá külön profil, hogy az ember megjelölje a gyerekét a képeken. Ha életeseményként megadod, hogy gyereked született, vagy hozzáadod családtagként, akkor onnantól lehetőséged van megjelölni a képeken, és lesz egy albumod, aminek az a címe, hogy pl. Pistike képeinek gyűjteménye. Itt lesznek fellelhetőek a megjelölt képek.


Szóval csak emiatt szerintem felesleges a gyereknek saját profil, meg lehet oldani egyszerűbben is.


Az én nagyobbik gyerekemnek akkor lett saját profilja, amikor időnként elkezdett fb játékokkal játszani, de nem akartam, hogy az én profilommal játsszon (volt olyan, amivel én is szerettem játszani), inkább kapott sajátot, de a mai napig nincs fent róla kép, és a neve is csak becenév.

2017. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!