Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lógó hájhurka terhesség után,...

Lógó hájhurka terhesség után, van még valaki igy?

Figyelt kérdés

3 hájhurkám volt a hasamon terhesség elött , azt hittem ennél csúnyább nincs , pedig szép volt , ahhoz kepest h milyen most.

Terhességem felénél kb 5 hónaposan, az alsó , tehat 3 ik hájhurka lógni kezdett, a növekvö hasam nyomta lefele,

Szules utan is úgy maradt , lenyomva , igaz sok háj is van a hasamon. Plusz bört nem látok egyelöre , csak hájat.

Egy éve szültem.

Van remeny h olyan lesz mint régen ?


2017. máj. 14. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tornázol hogy változzon?
2017. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, csak sokat gyalogolok , szinte cardio szintjen.

Segithet a torna? Kb 1-1,5 centit lóg

2017. máj. 14. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sport es megfelelo etkezes. Nekem igy ment le minden hurka fel ev alatt (78-rol lettem 58, es ez a 78 a szoptatas utani sulyom!)
2017. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj de ügyes vagy , taps
2017. máj. 14. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így marad ha nem fogysz le. Ha lefogysz akkor a lógó bőrt le lehet operáltatni. TB nem végzi, fizetős. De ha később visszahízol akkor ne költs rá.
2017. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg meg haskoto segithet.

Nekem az elso utan szebb hasam lett mint elotte, de a masodik utan nem hasznaltam sajnos. meg is latszik. :(

Viszont!

Elfogadtam es letojom. Igy is sorban allnak a pasik XD

2017. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!