Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 45 napos ciklussal érdemes...

45 napos ciklussal érdemes orvoshoz fordulni vagy normális is lehet?

Figyelt kérdés

Már többször fordult elő hogy 15-20 napokat késik mióta szültem ,előtte nem tudom mert 7 évig gyógyszert szedtem, amit most már nem szeretnék mert volt egy rohamom tőle és nagyon lecsökkenti a libidót,tehát jobban érzem magam gyógyszer nélkül.

1 éve szültem és azóta hol 33-35-40-45 napokra jön meg nagyon ritkán 30 tehát teljesen rendszertelen, most is már 16 napja késik, szúr a bal petefészkem, tegnap kicsit volt rózsaszínes vérzés..

Szerintetek mi állhat a háttérbe? Orvoshoz nagyon nehéz bekerülni, több hét várakozás, félek pont akkor jön meg mikorra kapok így most várok hogy először jöjjön meg..


2017. máj. 16. 08:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és teszt negatív volt vasárnap.
2017. máj. 16. 08:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy átlagolnak mindenben...egy dolog. Ettől még egyének vagyunk, akik eltérhetnek..sőt, el is térnek egymástól. Még ebben is. Szerintem nem probléma, ha más nincs... Nekem is ilyen, de még a dokimat sem zavarja.
2017. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én elmennék dokihoz a helyedben. Nem nőgyógyászhoz, hanem endokrinológushoz. Ezen belül is biztos vannak olyan dokik, akik nagyon jók ciklusproblémákban.

Szerintem ez már nem a normális kategória.


Esetleg még kipróbálhatnád a lady ciklus teát. Drogériákban is lehet kapni és 6-700 ft körül mozog az ára. A 15. napon kell elkezdeni inni és napi 3 filtert kell lefőzni 1 liter vízben.

Nekem is volt, hogy 37 napra jött meg, de nyáron lesz egy műtétem, ami miatt jó lenne ha visszaállna normálisra a megkattant ciklusom és ennek a teának köszönhetően 29 napra jött meg. Nekem mondjuk normál anatómiai viszonyaim vannak és nem nagyon voltak hormonproblémáim sem csak az utóbbi időben volt ez az össze-visszaság.

2017. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatás alatt volt végig ilyen. Illetve akkor van 40 napos feletti ciklusom ha az adott ciklusban nem volt peteérésem.
2017. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szoptatom már a kicsit, nem tudom mitől lehet.. egész nap semmi nem jön, este van egy pecsételős kevés vérzés azóta is.

Ma is csináltam tesztet, negatív, petefészkem még minidg gyakran szúr.

Dokit meg várom hogy megjöjjön aztán utána felhívom, de addigra meg ha elmúlik a szúrkálás lehet nem is fog látni semmit, teákat meg nem tudom meginni sajnos :-/

2017. máj. 17. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ennyi naporka jött meg :) nem foglalkoztak vele, csak mikor újra babát akartam. Bár nekem mindig rendszertelen volt, úgy értem szülés előtt is, és utána is az maradt.

MOndjuk hogy rózsaszínes vérzés jelentkekzik utalhat valami hormon problémára, van akinek úgy jön meg hogy barnáznak előtte..... ebből gondolom, akkor viszont meg kell jönnie most valamelyik nap.

2017. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás után nem rendeződött vissza magától a szoptatásért felelős prolaktin hormon..és hasonlóan rendezetlen volt a mensim pecsételő vérzésekkel. Doki írt fel gyógyszert és 1 hónap alatt rendeződött a dolog.
2017. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!