Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj ha horkol? Érdemes elvinni...

Baj ha horkol? Érdemes elvinni orvoshoz vagy ez normális?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám. Kb. 3 hete elkezdett horkolni. Nem minden egyes alvásnál, de azt figyeltem meg, hogy egyre gyakoribb.
2017. ápr. 7. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Orrszi porszizod sirások után?v fürdetes után?
2017. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a lepontozo gyereket se latott.

Ha elzárja valami a legutakat akkor akadályozott a légvétel.

Ezt a hulye is tudja. Szoval ennyit a lepontrol.


Lehet virus nézze meg doki.plane ha lázas is

2017. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le.
2017. ápr. 7. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nagy orrmandula miatt szoktak horkolni. Nem volt beteg 3 hete? Nátha alatt is nagyon be tud dagadni, de gyógyulás után is csak lassan húzódik vissza. Azért én rákérdeznék a gyerekorvosnál.
2017. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Allergia vagy orrmandulája.

Doki,gyerekorvos vagy fül-orr gégész.

Én kisfiam pár honapos korátol horkolt.Kb 2 éves koráig nem igazán foglalkoztak vele.Utána fülorrgégész mondta hogy nagyobb az orrmandulája,de fiuknál pl.mindig nagyobb,sulis korukra hozzánönek.

Sajna nem nött hozzá,zavarta a beszédben is ugyhogy 5 évesen kivették.

Kb pár honap alatt megszünt a horkolás.

De van lányismerösünk is aki szintén horkolt és neki is az orrmandula volt a ludas.

2017. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak. Nem volt beteg.
2017. ápr. 8. 21:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszolónak. Kicsit meg nyugtattál, hogy nagy próbléma nem lehet. Hétfőn viszem a gyerek dokihoz hátha mond valamit. Egyébként kisfiam van.
2017. ápr. 8. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!