Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes kontroll-mi a szokás?...

6 hetes kontroll-mi a szokás? Jogosan sértődött meg a férjem?

Figyelt kérdés
Ma kellet mennem, mondtam neki siessen haza a munkából emiatt. Jött is ahogy megbeszéltük, és csodálkozva kérdezte, hogyhogy nincs még itt egyik mama sem, mikor indulUNK? Teljesen meglepett, mondtam neki, hogy én úgy gondoltam ő vigyáz a gyerekekre amíg elugrok, nem jön semmilyen mama. Nagyon megsértődött, hogy ő velem akart jönni, és hogy én őt semmibe veszem :O. Mondtam neki, hogy megértem, hogy megszokta az elmúlt 9 hónapban, hogy jön velem a nőgyógyászhoz, de már kint van a baba, meg se fordult a fejemben hogy jönnie kellene. Egész este alig szólt hozzám. Második gyerek egyébként, az elsőnél még neki ís egyértelmű volt 3 éve hogy nem jön, akkor is egyedül voltam, azt mondta erre ő már nem emlékszik. Igaza van? Tényleg olyan szörnyű, hogy nem gondoltam rá hogy jönni szeretne? Én értetlenül állok a sértődése előtt.
2017. máj. 17. 01:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak nem terhesen állítasz oda a következővel (vannak olyanok, akik még a saját érdekükben se bírják ki), valóban nincs mit nézni ott. Fel se merült nálunk, hogy jöjjön. Én se kísérném el mondjuk az urológushoz. Kb. ugyanaz.

A gyerek 6 hetes kontrollja más. Oda örültem, hogy meg tudta oldani.

2017. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 jafnrétti ***** válasza:
92%
Nem tudom, a férjed mit szeretett volna nézelődni egy sima nőgyógyászati vizsgálaton, meg hogy miért kellett volna emiatt mamát ugrasztani, de próbáljátok ezt valahogy megbeszélni.
2017. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem a férjedet, tök feleslegesen ment volna. Nálunk mindkét gyereknél egyértelmű volt, hogy ő vigyáz rájuk, a második terhesség alatt is csak egyszer kísért el (nst-re a szülés előtti napon), de akkor is csak azért, mert pont egyszerre voltak szabadnaposak anyukámmal és már egyikük sem szívesen "engedett el" egyedül egy több órás útra
2017. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Biztos már tűkön ül, hogy mehet-e a szex, és hallani akarta. Ha egyéb esetben (terhességen kívül) nem szokott veled menni az orvoshoz, nem értem, most miért akart volna. Vagy ő is úgy látja, ahogy te, hogy ez még a terhesgondozás része, és ha eddig ment, akkor most is.

Ezen azért nem kellene ilyen szinten megsertődni.

2017. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Semmi dolga ott. De valszeg azt akarta meg tudni szexelhettek e már.
2017. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Nem tudom, lehet hogy azt akarta megtudni, bár ezt elmondtam volna utána én is :D.
2017. máj. 17. 09:01
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
lehet buta feltételezés, de nem lehet, hogy a vizsgálatra nem is akart volna bemenni (mert nem fér a fejembe, miért akart volna), csak végre szeretett volna csak veled kettesben kimozdulni, esetleg elmenni utána egy fagyira? Lehet, hogy kitalált egy jó kis programot (nem mozira meg ilyesmire gondolok, ami sok idő, de tényleg pl. egy fagyi, kebap, ilyesmi), és beleélte magát, aztán koppant.
2017. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ebben az esetben mondhatta volna előre hogy jönni akar...
2017. máj. 17. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!