Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. 0. 0. 0 cervix mellett,33...

2. 0. 0. 0 cervix mellett,33 hetesen lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
23. héttől ennyi a méhszáj értékem, azóta letiltott a doki. Még két hét, mire újra megyünk hozzá, akkor rá akarok kérdezni, mert már régóta tart a szigor. Orális együttlét szokott lenni, 1-1,5 hetente, semmi gondot nem okoz, orgazmus után van ugyan keményedés, de hamar elmúlik. Ha nem ilyen hamar rövidült volna meg a méhnyak, gondolom mostanra már kezdene, és az természetes lenne. Vagy még a 33. héten is korai a kétcentis méhnyak? Ti ilyen érték mellett mellőztétek a szexet?
2008. okt. 15. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem nem tiltott el 2100-as értékkel sem. Nekem a 16-ik héttől annyi. Nem is válttozott azóta. Ezek szerint minden doki más. Boldog babavárást! 34 hetes kismama.
2008. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetesen 1100-as voltam, nekem akkor azt mondta a dokim, hogy lehet szeretkezni addig, amíg nincs teljesen kinyílva a méhszáj. 36. héten 1111 lett a méhszáj, ugyan nem mondott semmit, de mi onnantól úgy gondoltuk, hogy már tartózkodunk, mert akkor már nagy a fertőzésveszély. Ha téged eltiltott, akkor azért kérdezz rá, bár szerintem a fenti érték még nem ad arra okot, hogy mellőzzétek a szexet. Egyébként 37. hétre szültem 2830 grammal és 50 centivel a lányom. Ma már 5 hónapos.
2008. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2008. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképp rákérdezek, ha megyünk legközelebb, de lehet, hogy akkor már addig nem várunk.
2008. okt. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!