Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veteles utan , elso nemvárt...

Veteles utan , elso nemvárt menzesz napja elott 3 nappal vagyok es halvany pozi a teszt?!

Figyelt kérdés

Szval, 5 hetesen elvetéltem/ elhalt a terhesség , es zöld utat kaptunk. Mert teljesen rendben találtak mind a 3 kontrollon! A nyalkahartyam 8mmes volt már a 15.cnapon ami doki szerint szép így vetélés után. Tuszoket akkor nem lattunk szerinte vagy kesobb lesz pé vagy már megtortént!

Most 26 nappal veteles utan ilyen a teszt... még lehet h nem urult ki? Vagy lehetseged egyaltalan ilyen hamar egy újabb baba?

Arra gondoltam tesztelek hetvegen is pl szombaton es ha erosodik akar baba is lehet?


2017. máj. 24. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Még ne éld bele magad egy újabb babába. Lehet hogy a hormonok még nem álltak vissza teljesen.
2017. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Itt is leírom, nem szabad pozinak lennie. Vegyél pár tesztet (mondjuk az x-epil kijön vagy 350 Ft/db-ra), reggelente csináld meg, és látjuk merre haladunk!
2017. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Miért kell egy nap többször kiírni ugyanazt a kérdést? Nem fog rá itt se több válasz érkezni..
2017. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez barmi lehet...ha par nap mulva erosodik, akkor uj baba, de ha nem, vagy pedig halvanyul, akkor az elozo hormonok.
2017. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Szerintem kevertek valakivel!

Én biztos ,hogy ma nem írtam ki kérdést. Belinkeli valaki nekem? Köszönöm!

Na meg a válaszokat is :-)

2017. máj. 24. 12:09
 6/23 A kérdező kommentje:
Megtalatam a kerdest és írtam is a kérdezőnek. Valóban hasonló csónakban evezünk de ő kicsit később vetélt.. én már majdnem a nemvártat várom ő meg még a 20.ciklusnapon van azt írta privátban!:)
2017. máj. 24. 12:13
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy félidőn nem látott a doki tüszőt. Abban a hónapban később volt peteérés, kb. akkor csináltam egy facelle tesztet, halvány pozitív lett. Másnap már teljesen negatív, és utána is.
2017. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Értem hát nekunk sztem ez eselytelen h újabb baba inkabb valami zavar van a rendszerben akárhogy számolok. :(
2017. máj. 24. 12:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez nem az előző terhesség miatt van! 2 hét alatt kiürül a hcg (5 hetes terhesen még előbb is), ha nem, akkor gond van, mert maradtak darabok a méhben. Ha neked minden rendben volt, ez nem áll fenn.
2017. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az orvosom 17 én látott es ugye en is latom a monitort. Sose voltam ilyen szep tiszta laikus szemmel nezve . Meg a nagy 45mmes ciszta is kiurult es a mehem teljesen visszahúzodott es tyuktojás nagyságu, amúgy ludtojás nagyságnyi volt! De a nyalkahartyara azt mondta nagyon vekony 13.cnaphoz nézve de papiron az áll 7,9mm es a méhnyálkahártya! Nemtudom zavaros az egesz. A teszt megmondja penteken ha ugyanilyen lesz irany az orvos. Hátha nem látott csak meg valamit ,ami bent maradt de ne igy legyen.

Koszonom a valaszod!:)

2017. máj. 24. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!