Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veteles utan , elso nemvárt...

Veteles utan , elso nemvárt menzesz napja elott 3 nappal vagyok es halvany pozi a teszt?!

Figyelt kérdés

Szval, 5 hetesen elvetéltem/ elhalt a terhesség , es zöld utat kaptunk. Mert teljesen rendben találtak mind a 3 kontrollon! A nyalkahartyam 8mmes volt már a 15.cnapon ami doki szerint szép így vetélés után. Tuszoket akkor nem lattunk szerinte vagy kesobb lesz pé vagy már megtortént!

Most 26 nappal veteles utan ilyen a teszt... még lehet h nem urult ki? Vagy lehetseged egyaltalan ilyen hamar egy újabb baba?

Arra gondoltam tesztelek hetvegen is pl szombaton es ha erosodik akar baba is lehet?


2017. máj. 24. 11:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Peteeres miatt akkor szinezodhet el ha a legmagasabb az LH szint de a teszt nagyon halvány( az LH teszt)
2017. máj. 24. 15:28
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is korai vetélés után a következő ciklusban estem teherbe. A 26. napon pozitív volt a tesztem, halvány, de pozitív. Azért kellett tesztelnem, hogy elkezdjük a gyógyszert időben, nem szórakozásból.
2017. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Progeszteront nekem is kell szednek ha pozi a teszt.. de nemtudom miert pozi. Ha erosodik akkor elkezdem. 2x1 utrot kell szednem.:)
2017. máj. 24. 16:39
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj újra. Bár én tuti elkezdeném mindenképp a gyógyszert.
2017. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Vegul bevettem egy szem utrot es holnaptol kettot. Maximum ha elozo babától van akkor igyis ugyis megyek orvoshoz felhivom a napokban h mi a helyzet. Koszonom a segitseged
2017. máj. 24. 17:01
 16/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem amiatt van, ha korai vetélésed volt és minden kiürült.
2017. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
maximum pár nap és kiderül. ha nem erősödik péntekig akkor megnéz pénteken , ha erősödik akkor jövőhét csütörtökön.:) szval megnyugodtam h megleszek nézve de kontrollon teljesen tiszta voltam és eléggé megnézett, több mint 4-5 percig ultrahangozott h rendesen körbenézzen. de mindent jónak látott
2017. máj. 24. 17:28
 18/23 anonim ***** válasza:
Drukkolok.
2017. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
köszönöm , remélem max annyi a baj h lassabban ürül ki a hcg.:) majd írok mi lett.
2017. máj. 24. 17:37
 20/23 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!