Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy fogadják munkahelyeden...

Hogy fogadják munkahelyeden ha otthon kell maradnod a gyerkőccel mert beteg?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedd óta itthon vagyok vele, ma meg bementem szólni, hogy még a héten nem megyek, mert nem engedi még a dokinéni bölcsibe. Most már kapott gyógyszert is. Ez már péntek délután kiderült, de mivel déltől van doktornő pénteken, délelőtt nem tudtam beszólni, mert már nem volt ott senki. (Jól megy a főnököknek), és ugye ma már számítottak rám. Nem örültek neki, de nem tudok mit csinálni. Nincs aki vigyázzon rá. Bár nem is érdekel, hogy nem örülnek neki, mert a gyermekem az első. Csak kíváncsi vagyok, hogy máshol hogy állnak ezekhez a dolgokhoz.
2011. ápr. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mint főnök soha nem bánok így egy alkalmazottammal, mivel egy gyereknél bármikor közbejöhet egy betegség. Azonkívül bármelyik beosztottam tud mobilon szólni, ha gond van. Lehet hogy ez nem jellemző, de én így csinálom.
2011. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, bár már itt tartanék. Jelenleg ott tartunk, hogy a főnököm az igazolást nem akarja lepecsételni, hogy a majd 3 éves kisfiamat felvegyék a bölcsibe. Pedig két nap múlva le kéne adnom a bölcsődében (különben nem számít beíratottnak), de a főnököm

"állítólag" még nem volt bent azóta az irodában, hogy cégszerűen aláírja. Fel akar a fejem robbanni. Pedig 9 éve vagyok az alkalmazottja (ebben a szülés óta itthon töltött időt nem is számoltam bele).

2011. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló,nem keresel véletlenül agilis alkalmazotatt? :-))))

Vicc volt,csak tetszik a hozzáállás.

2011. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első. De jó lenne, ha minden főnök ilyen lenne. Nekünk csak a központi szám van megadva, de ott már péntek délután a "fű se nő" ahogy szokták ugye mondani. Ahol dolgozom, oda beszóltam, hogy ne várjanak hétfőn, csak a nagyfőnök tudta meg ma.
2011. ápr. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!