Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy a barátnőmet kimenthesse a gyámügy otthonról? Hogy működik ez? Milyen kitételei vannak ennek?

Figyelt kérdés

A nevelőapja borzalmasan buta. Árvaházban nőtt fel, fogalma sincs hogy kéne nevelni egy gyereket. Szerinte a gyereknevelés kimerül abban, hogy pénzeli a gyereket. Mindent tilt barátnőmnek, az észérveket nem hallja meg. Szerinte annyi a világ amennyit ő lát. Egy igazi szörnyű proli. Én eddig 2x találkoztam a nevelőapjával, mindként esetben jó pofizott és kedveskedett, de ahogy hazamentem elhordott mindennek. Csoda, hogy a barátnőm szellemi fejlődésére nem hatott ki a borzasztó jelleme. Tudom, van ennél rosszabb szülő, tudom hogy egy hülye szülő nem a világ vége. De, ha nem muszáj és amíg van jobb lehetőség, nem akarom, hogy ilyenek között kelljen élnie a barátnőmnek.

a barátnőm nemsoká 16, én 19 vagyok



#Gyámügy #nevelőapa #gyerek elvevés #mindfuk
2017. máj. 30. 01:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Én nem árvaházban nőttem fel, 3 gyereket nevelek teljesen normálisan (egy már felnőtt), se buta, se "proli" nem vagyok. Ettől függetlenül, ha egy ilyen hozzád hasonló kis s...fej kezdene forgolódni a 17 éves lányom körül, letépném a t_két és megetetném vele. Elég jó emberismerő vagyok, emberekkel dolgozom. Itt te vagy a hunyó, nem az apuka.
2017. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

#12: Respect!

Nem mertem ilyen durva lenni, de igazad van!

2017. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
#13: És én az anyuka vagyok, aki alapvetően megértő és támogató a lányával. Képzeld el, apja mit mondana... :-D
2017. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%

én a 12.-es válaszolóval értek egyet

akivel itt egyedül baj van, az te vagy kérdező

miért van az, hogy a hozzád hasonló, "majd én magamhoz veszem a proli apjától" típusú fiúk (bocs, de téged nem lehet férfinek nevezni) később lesznek azok, akik terrorban tartják a párjukat?

biztosan nem vagytok együtt olyan régóta, de már meg akarod szabni, hogy éljen szegény lány...

2017. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lehet valaki ennyire gyerekes és ostoba 19 évesen?
2017. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Magadhoz veszed ezen nagyot kacagtam.

Megmented sajat magad reszere aha

Szerintem menj dolgozni

2017. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nekem normális családi hátterem van, tudom hogy zajlik egy jó gyereknevelés. Rengeteg olyat ismerek akinek hasonló szülei vannak, ők hasonló prolik lettek 0 élettapasztalattal. Ez a történet egyáltalán nincs színezve. Érdekes, hogy ti nem hallottatok még nem szülőnek valóról, vagy csak nem vettétek észre, hogy ti is ugyanolyan plebek vagytok, mint apátok lol:D. Mint mondtam, tudom, hogy ez nem a világvége, hogy valakinek retardált egy rokona, én csak arra voltam kíváncsi, hogy lehetne-e ennél jobb a helyzet. Amit kihámoztam a "én majd most jól odamondom a kanosköcsögnek, mert én aztán autonómia vagyok a javából kommentekből, az még hasznos is volt. Ezért köszi. Érdekes, hogy a jogsihoz tanulni kell és teszteket teljesíteni, a gyerekneveléshez meg elég egy fasz.
2017. máj. 30. 15:16
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

nyilván neked is nagy tapasztalatod van akkor gyereknevelésben, ha ilyen nagy a szád :)

eddig hányat is neveltél fel?

2017. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen hülye :D
2017. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Pont ahogy egy olyanból, akinek alkoholista és agresszív családja volt, az is hasonlóan fogja nevelni a gyerekét. Mivel ezt a példát látta, az egy tévhit, hogy ő majd különb lesz, mint a szülei, PERSZE VANNAK KIVÉTELEK, de ez a szám nem fog világot váltani. Mivel az én szüleimnek sikerült normálisan felnevelni, nem jött haza senki sem részegen, nem ordibált senki elkeseredésében a szar élete miatt, nem ütött meg senki senkit, nevelést kaptam, hogy mi a jó és mi a rossz. Ezek alapján szerintem én már mondhatom, hogy amit barátnőm apja csinál, az nem nevelés. Ennyi erővel barátnőm későbbi munkáltatója lesz majd az új apa?:D Mert majd akkor munkáltató fogja pénzelni, úgy ahogy most az apja, de mivel az apja semmi nevelést nem adott neki, ezért semmivel sem különb a dolog.

De az is érdekes, hogy kérdezni állítólag nem szégyen, mégis idejön mindenki belém rúgni egyet. Semmit sem tudok a gyámügyről (szerencsére) és hogy működnek a dolgok ilyen esetben, ezért kérdeztem meg, hátha találok egy jobb opciót. Tudom, naiv egy kérdés volt, de már nem igazán van jobb ötletem.

2017. máj. 30. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!