Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel milyen tüneteitek voltak? Volt akinek a megfelelő tartományon belül volt az érték mégis kezeltetni kellett? Mennyi idő alatt sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Folyton fáradt vagyok, kimerült, semmi energiám nincsen, néha fáj a fejem, van hogy fázom, hamar felkapom a vizet és ingerült vagyok. Tavaly ősszel eltért a pajzsmirigy értékem, de utána a meghatározott tartományom belül volt. Lehet, hogy így sem jó és azért vannak ezek a tüneteim?

Kisbabát szeretnénk és emiatt szeretném kivizsgáltatni magamat. Egyébként március végén hagytam abba a fogamzásgátlót, gondolom lehet ez is bekavar most a hormonokba.


2017. máj. 30. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Április elején voltam legutóbb nézetni és akkor 2-3 körül volt, de valaki azt mondta, hogy 1 körül kéne lennie és nekem nagyon ugrál az előző eredményekkel összehasonlítva. :-/
2017. máj. 30. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
2 alatt már oké, de most azért várjunk egy kicsit, hadd térjen magához újra a ciklusod rendesen fogigátló után!
2017. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-3-nál már simán teherbe esel, nekem 3,8-cal sikerült. Tüneted pedig egyáltalán nem lehet ilyen tsh-nál. Az 1-2-es érték nagyon optimális, de nem elvárás, lehet, hogy valami más eltérés is van nálad.
2017. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 3-as :) de jó lenne! :-)
2017. máj. 30. 19:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi h problémamentes volt a terhességed? Vagy kellett gyógyszert szedned?
2017. máj. 30. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon problémás a terhességem, de egyáltalán nem a pajzsmirigy miatt. A terhesség legelején beállt normális szintre a tsh-m, a gyógyszert abba is hagyhattam.
2017. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!