Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 6 hétig csak...

Szülés után 6 hétig csak tisztulás van? Vagy közbe is megjöhet a menstruáció? Hogy néz ki? (Első szülés)

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy 6 hétig vérez valaki.Sőt,szerintem az a ritkább.A tápszeres babák anyukáinak 6 héten belül simán megjöhet.
2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleinte tudtam szoptatni, de hamar tápszeres lett a babám.

Sokáig tisztultam, de volt szünet a tisztulás és az első menstruáció között. 1 hét talán..? Szinte pontosan a szülés után 1 hónapra érkezett.


Amúgy másfél hét volt nekem erős tisztulásos vérzés, utána már elég volt a sima betét. De ez mindenkinél más.

2017. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg lehet különböztetni?? Ha menstruáció akkor ugyanolyan mint régen volt??
2017. máj. 30. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy szülés után 6 héttel megjön. Ilyen esetben én visszamennék az orvoshoz, mert bennmaradhatott egy méhlepény darab, ami most vált le, és te menstruációnak gondolod. Én is így jártam. Azonnal műtöttek.
2017. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szülés utàn kb egy hétig enyhe nem erős vérzésem volt.Rà 30 napra megjött és a többi honapban is.8-9 honapig szoptattam.
2017. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!