Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapja szültem, párommal...

2 hónapja szültem, párommal be tartottuk a 6 hetet sőt rá is húztunk minimum 1 hetet .2016.11.22. -én feküdtünk le először. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Védekezés képpen csak gyors ki szálás volt, és csak miután ki szált úgy ment el. Nekem 1-2 hétig volt vérzésem azóta menstruacio nem jelentkezett . És olvastam nagy esély van ilyenkor a teherbe eséssel . Párommal most költöztünk külön. Anyagilag is jól álunk, viszont ilyen hamar nem szeretnénk második babát. Bár ha úgy alakul természetesen marad. Bár tényleg bennem nem ment el, viszont úgy érzem terhes vagyok. Viszont ha a megérzésem nem csal akkor több mint 1 hónapos terhes vagyok. Tesztet akarok majd csinálni, de azt majd csak a jövő héten. Véleményt szeretnék olyanoktól akik esetleg már jártak így. És ha ismét babás vagyok nagy örömmel és szeretettel várjuk mind a 3-an

2016. dec. 12. 11:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem védekeztetek? Tudatosan ilyen pici korkülönbséget szeretnétek? A te szervezetednek sem tesz jót ekkora terhelés.
2016. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor PONT ANNYI az esélyed a teherbe esésre, mint bármikor, amikor védekezés nélkül szexelsz.


Ha valóban nem szeretnél gyereket, akkor védekezz rendesen.

2016. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Felelossegteljes par...


Ovszerrol hallottatok mar?


Amugy nem hiszem, hogy terhes vagy.

2016. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sem ment el a parom egyszer sem, es terhes lettem (elso babaval, nem szules utan), mert a megszakitasos modszer egy nagy 0. Szoval lehetsz terhes, de szerintem tesztelj minel elobb.
2016. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Anyagilag lehet jól álltok agyilag már kevésbé...

Ha 11.22-én voltatok együtt akkor hogy lehetnél több, mint egy hónapos terhes???

2016. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha a '96 a születési évszámodat mutatja (nagyon bízok benne, hogy nem), akkor ritka hülye vagy. Gyereknek már gyereke van és védekezésről finga sincs. Mert ő kivette... nem gyerek kell neked, hanem biosz könyv, de legalább egy tucat.
2016. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen az oldalon néztem , a fogantatás dátumától.

igen, ismerjük. De nem használtunk . És amint mondtam nem ment el bennem ,jóval utána ment el ahogy ki szált. Tehát semmi féle képpen nem ment el bennem. Viszont utána nem voltunk együtt. Azaz azóta nem szexeltünk.

2016. dec. 12. 11:33
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Teged sem az eszedert lopnanak el.
2016. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem a 96' a születési dátumom:D

De nem tartom valószínűnek,hogy valóban terhes lennék , szimplán csak úgy érzem, valószínűleg rá parázok. Olvastam viszont nagyon sok anyuka járt így,hogy nem sokkal a szülése után lett terhes , viszont én nem hiszem,hogy oda tartozom .

2016. dec. 12. 11:35
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy folytatod, hamarosan az leszel.
2016. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!