Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban kitolnék a gyerekemmel?

Valóban kitolnék a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
A kislányomat Pannának szeretném majd elnevezni,ám sok helyen hallottam,hogy felnőtt korára megbánnám,valamint ő sem szeretné.Valóban mindenki így vélekedik a Panna névről?

2017. febr. 17. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem szép név
2017. febr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Az ember hozzászokik, "beleno" a nevébe. Nincs a névvel semmi baj.
2017. febr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem aranyos név :)

De ennyi: aranyos, tehát kisgyereknek jó, de felnőtt korára ki tudja.

Én inkább Annának nevezném, ettől persze lehet Panna a beceneve!

2017. febr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Tetszik a név akkor adjad aranyos ritka név ,ne mások miatt ne ad ezt nevet .
2017. febr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Akkor en vagyok az ellenvelemeny: copfos kislanynak cuki, de felnott nonek, doktornonek, ugyvednonek, uzletasszonynak nagyon furcsa.
2017. febr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Felnottnek nevetseges, tenyleg kitolnal vele.
2017. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En nem adnam, nagyon nem tetszik.

Viszont nalunk van egy no, mindenki Pannanak hivja, miota csak emlekszem ra. 70 koruli Anna.


41/N.

2017. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ritkának ugyan nem ritka, 36. a top 100-as listán, úgyhogy végülis sok más kislány jut erre a sorsra mostanság.


Én sem adnék becenevet. Egyébként egyik ismerősöm Anna, de mindenki Pankának hívta 13-14 éves koráig. Aztán elkezdett Annaként bemutatkozni, mert igényelte a komolyabb megszólítást. Szóval szerintem legjobb a teljes nevet adni és elterjeszteni a becenevet, aztán a gyerek könnyedén válthat amint szükségét érzi.

2017. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy gondolom, mint a 8-as, de azert az is igaz, hogy az ilyen becenevek beepulnek idovel. Az Anita talan az Anna becenevekent terjedt el, a Rita a Margareta becenevekent, stb. De mostanra mar senki nem becenevkent tekint ezekre a nevekre. Ugyhogy hosszu tavon ertem ezt a folyamatot, de en se adnek megse becenevet.
2017. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem becenév ezért nem adnám. Élete nagyobb részében felnőtt lesz.

Ennek ellenére vannak olyan becézett alakok amik már nem ütik meg annyira az ember fülét mert elterjedtek régebb óta használják. Pl.:Hajnalka, Boglárka. De nekem ezek sem tetszenek.

Olyan nevet adjatok ami kettőtöknek tetszik.

2017. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!