Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » . Mert, ha megszületik, már...

. Mert, ha megszületik, már nem lesz annyi szabadidőd! Sokan mondják ezt, de ez valóban így van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 06:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Úgy kell beosztani az időt hogy magadra is maradjon!

Nekem ugyanúgy van időm kifesteni a körmöm,filmet nézni,aludni!

Pilatesre járok,ami kimondottan baba-mama és el lehet vinni a babát is!

Szerintem a szervezésen múlik minden(na meg hogy ne legyen hasfajos-nyűgös baba).

Na meg ne keríts neki nagy segget!attól hogy van egy baba még nem dől össze a világ!

2017. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Attol függ,hogy mire akarod a szabadidőt?!Minden csak szervezés kérdése.Mindenhová lehet vinni,jó kis programok vannak gyerekestül is.Viszont ha ki akarsz kapcsolódni,arra a kis időre tud rá vigyázni valaki.
2017. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektol fugg. Az enyem SOHA nem aludt kicsi koraban 10-10 percnel tovabb.

Ennyit a kettovel elottem iro ostoba nonek, hogy egy gyerek eszik alszik. Aha, vagy nem. Az elso honapok szoptatas, fejes, ringatas.


Kesobb is hozza kell igazitani mindent. Egy masfel-, 2 evessel nem lehet orakig plazazni, vinni kell a jatszoterre. Egy etteremben sem fog orakat csendben ulni.

2017. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
10...én mindig az egyedul ellevesre szoktattam őket és egész jól el is vannak, 9 hós a kicsi 3 a nagy. ennek ellenérr nulla időm van, mivel friss ételekből főzök, nincs beby szitter, nincs takaritono, szeretem a rendet, ja es nem csak esznek alszanak a gyerekeim, hanem.jatszom is veluk, hogy ne csak noljenek mint a gaz. persze lehet úgyis, és akkor lenne idom magamra is. de én nem azert vallaltam gyereket hoyg tobb szabadidom legyen...ha van, vagy felszabadul, akkor keresem a lehetoseget annak, hogy rajuk vagy a ferjemre forditsam.
2017. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Miért, te eddig csak fotón láttál babákat?

A legtöbbnél egy eszik-alszik nap legalább akkora élmény, mint egy hévízi wellness hétvége.

2017. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Á, nincs így!

Amikor már életben kell tartani egy mindenben rád szoruló újszülöttet, akkor sokkal kevesebb lesz a dolgod, mint amikor még nem kell. Hiszen egy feladattal több az kevesebb elfoglaltságot jelent!


Basszus.

2017. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

En nem reszleteznem, de pontosan igy van, ahogy irtad.

Tenyleg nem ijesztgetes, de tudd, mire keszulj.

2017. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha nyugis a babád, akkor is szelektálni fogsz mindenben. Tervezni kell mivel mész be egy találkozóra, mikor és meddig, mit viszel magaddal, hogy kell majd ennie, mikor stb. Majdnem minden esetben magaddal tudod vinni a babád, de nem úgy leszel szabadon mint azelőtt. Ami persze nem baj, ez egy új élet.

De pl már nem csinálhatsz olyat, hogy jaj tök jól érzem magam ebben a kávézóban, maradok még egy órát. Ja nem, haza kell érni mert este van, fürdetés, vacsi stb. Már ha fontosnak tartod a rendet.


De újra: Ez egy új élet :)

2017. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!