Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondolatolvasó lenne a kisfiam?

Gondolatolvasó lenne a kisfiam?

Figyelt kérdés

Már többször is megtörtént, hogy gondoltam vmire és a kisfiam kimondta (3 éves múlt).

Ma pl. nézegettem a bébiételeket és azon gondolkodtam, hogy adjak-e már húsosat a 6 hónapos öcsijének, mikor azt mondta, hogy "Anya, én nagyon szeretem a husit!" Egyáltalán nem beszéltünk előtte húsról és a címkén sem volt semmilyen húsra utaló kép, csak szöveg, de hát olvasni nem tud még! :)

És ilyesmi már többször is előfordult, vajon hogy lehet?


2010. máj. 18. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem lehet megmondani igazából. Az ő világuk még más, mint a miénk. Van aki egész életén keresztül lát azzal a bizonyos harmadik szemmel és vannak, akiknél nem zárulnak be a kapuk a spirituális világ és a valós élet között. Figyeld a jeleket.
2010. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is van ilyen.

Még szoros a kötelék közted és a gyermeked között.

Én este nem gondolhatok arra, hogy felébrednek mert 2 perc múlva fent van mind a kettő:), már többször előfordult. (külön szobában, másik szinten vannak)


4 hónapos fiú és 2 éves kislány anyukája

2010. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk is volt ilyen, de nálunk másképp. Amikor kicsi voltam, anyukám épp a verset mondta magában, tanulta, hogy legyen mit mondani este, és tuti, hogy magában mondta és utána elfelejtette, befejezte én meg kimondva folytattam :):) Szóval a gyerek és a szülők között van ilyen kötelék :):)
2010. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen hogy gondolok rá hogy kiszaladok megnézni a postaládát, még fel sem álok de már hozza a cipőket, meg ilyesmi.De pár napja volt egy kisebb vitánk a párommal mert kevés a szex, mondunk egymásnak mindent hogy miért csak a valós okot hogy van hogy elöbb elalszunk mint a gyerek (22-24 körül alszik el mindig), és akkor 20hkor bevonult a szobájába és aludt.:)

Amugy 20hós.

2010. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
91%
Ez tejesen normális dolog. Ha megfigyelted, akkor nem a szavak közvetítik a kommunikációt, hanem a gondolat. Ez az, ami átmegy. Ha jártál már úgy, hogy egy távol álló embernek halkan szóltál oda, és mégis meghallotta, pedig kicsi volt az esélye, akkor is ez történik. Ha nincs ott a gondolat, amit át akarsz juttatni a másik személynek, akkor csak elbeszélnek az emberek egymás mellett. Vannak szavaknak nevezett hangok, de nem tudnak megbeszélni valamit. Ez leht bármilyen korú emberek között, hiszen a kommuniáció, a gondolatok cseréje mindenkinél ugyangy működik.(Csak egy példa, hogy ez mennyire így van: Amikor a barátnőddel beszélgetsz, akkor a legjob beszélgetések mindig akkor vannak, amikor szinte megjelenik képszerűen az, amit a a másik mesél. Persze ehhez minkét féltől figyelem kell, és szándék, hogy akarjuk átjuttatni a mondandónkat, és akarjuk meghallani a másikat, nem csak a hangokat kiadni a torkunkon.)
2010. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Felnőttel még nem ilyen, csak a kisfiammal, de vele rendszeresen.

Ill. olyan többször is volt, hogy Anyuval éppen egyszerre hívtuk egymást, pedig amúgy nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon :)


Azt tudom, hogy a gyerekek nagyon szorosan kötődnek az Édesanyjukhoz, sőt valameddig egy személynek is érzik magukat vele, csak ez így akkor is nagyon sokkoló volt :)

2010. máj. 19. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!