Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van/volt olyan aki szülés...

Van/volt olyan aki szülés után nem várta meg a 6hetet és előbb szexelt? Ha igen mennyivel előbb? Lett belőle baj?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Volt, tegnap es tegnapelott. Itt kerdeztek hogy mit csinaljanak mert gorcsolnek. Keress vissza..
2017. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik vérzett is utána és ő is itt kérdezett, hogy most mi legyen...
2017. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Páran, mivel van jópár ilyen kérdés.


De ha ők ezt le is írják és nem lett tőle semmi bajuk, akkor se lehet előre tudni ki mennyire fog szerencsésen vagy szerencsétlenül járni. Ez kockázatos, mivel a kontrollig nem tudni, hogy minden rendben van-e, lehet-e szexelni.

Én tampont sem mertem használni, épp a tervezett vizsgálat előtt jött meg az első menzeszem.

2017. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ennyire nem lehet kibirni?!
2017. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Pár nappal előtte.

Talán pénteken mondjuk és kedden telt le a 6 hét tehát lényegében nem számított, vérzésem nem volt már, úgyse ment túl jól,inkább az orgazmus volt a cél :)

9 hónapig el voltunk tiltva, igen ennyire nem bírtuk.

2017. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Sok rokon, ismerős (több országból) 4 hetet várt. Egyiknek sem lett semmi baja. Gumit húztak és óvatosan csinálták. Sőt van olyan európai ország, ahol eleve 4 hét a minimum a 6 helyett.
2017. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem (csak) a 6 héten van a hangsúly, hanem főleg a kontrollon! Hogy az orvos ellenőrizze le hogy minden rendben van-e. Szóval nem a naptárt kell nézni és ha letelt a 6 hét durr bele, hanem az a lényeg, hogy az orvos feloldja a tilalmat. Ha előtte csinálod az lutri. Vagy megúszod, vagy nem.
2017. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 2. gyerek után 5.héten szexeltem. Nem lett semmi bajom, de ez nem jelent semmit. Amúgy ismerek olyat, ahol 10 hónap van a testvérek között, valszeg ők sem várták ki a 6 hetet.
2017. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem Kommentárokat kértem. Csak olyan írjon akinek volt ilyen. Köszönöm😘
2017. jún. 8. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki a sajat boret viszi vasarra.
2017. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!