Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár napos táborozás 10 évesnek...

Pár napos táborozás 10 évesnek - mit csomagoltok neki, amihez nyúlhat ha éhes?

Figyelt kérdés
Előre csomagolt croissant-on, kesudión, ilyesmiken túl.
2017. jún. 8. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát ezen kívül nem sok minden van. Talán szalámis zsemle, vagy poharas leves

[link]

2017. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Keksz, zabfalatok, tartós gyümölcsök
2017. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Aszalt gyümölcs, chips, zsemle/péktermékek, magvak, banán, müzliszelet, tea, és bár lehet, hogy sokan nem értenek egyet, de a sajtburger másnap a legfinomabb.
2017. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

-majkremet amihez nem kell bonto

-van az a nagyon vekony hosszu, elorecsomagolt kolbasz szeru valami, diakcsemege talan a neve

-pufi

-abonett

-puffasztott rizs taller

-kukorica konzerv

-ropi

-keksz

-pucolt repa

2017. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Bioboltban szoktam venni répachipset, céklachipset, azt nagyon szereti. Pár szem alma, egy zacskó édes keksz, egy sós vagy ropi, tartós croissant vagy dörmi, kétszersült jut még eszembe.
2017. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem minden táborban az az első, hogy begyűjtik a gyerekektől a kaját, hogy ne álljon a táskában és gyűjtse a hangyát. Ha beteg lesz, találgathatják, hogy mitől, mert a kísérők sem tudják, mit evett össze.

Szerintem gondold ezt át mégegyszer, illetve kérdezd meg a szervezőket, kísérőket.

2017. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi a válaszokat!

6# osztálykirándulás lesz, eleg nomád módon (a programkiiras szerint kb alig kapnak enni - ezert visz magával ezt-azt). El tuti nem vesznek semmit, csak ket kísérő tanár megy velük. :)

2017. jún. 8. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
7days croissant, előre csomagolt szeletelt kenyér, nem hűtős májkrém, keksz, műzliszelet.
2017. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
ezt nem hiszem,de gondolg meg 10éves nyilván nem tudna amugy sem megenni egy dupla burit,nem hiába van junior menü,amitől egy rendes felnőtt éhen hal.
2017. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# :D nem tudom, ezt ide szantad-e, az en 10 eves lanyom simán benyom egy big mac menüt, pedig kis vékony szőkeség. :))
2017. jún. 9. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!