Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért néznek rám az Anyukák...

Miért néznek rám az Anyukák "parázsló" szemmel minden alkalommal ha feléjük"merek" menni, mert arra visz az utam?

Figyelt kérdés

Bármi legyen, szinte érzem hogy engem néznek a következő gondolatokkal:" Oda nézz egy mocsok tini, ha a gyereknek ártasz, véged! "P*csa menj inenn!".

Ha gyalog vagyok, azért, ha be merek ülni a szüleim kocsijába azért, ha a biciklimmel vagyok, azért, ha társasággal vagyok azért.

19 éves vagyok, tudom nem kéne már itthon lakó "eltartottnak" lennem, de most érettségizem! Tudom hogy ti diplomás csúcsteljesítmény vagytok, és persze hogy kapom a szurka nézéseket, ha be merek ülni a szüleim saját, semmiközöm fajtájú kocsijába.

Ha meg boltban le merek előzni bárkit, mert az utat el foglalja, akkor en vagyok a rossz mert kikerulom (nem a penztarinsorban ertem).

Miert teszi ezt minden Anyuka? Tudom, egy semmi 19 éves vagyok nulla le rakott eredménnyel. A legjobb mikor a gyereket tereli arebb... :( na ilyenkor egy esetlen majomnak érzem magam. Kinézetre átlag vagyok, nincs kinn semmim, mert nagyon szégyenlős vagyok. Ebben a hőségben is próbálok hosszú nyári ruhában járni nehogy megnézzenek az emberek.


2017. jún. 9. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Menj pszichologushoz!
2017. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Az irasodbol itelve egy pszichopata vagy. Ezek utan hogy ezt elolvastam sajnalom hogy nem tudom, hogy nezel ki, b. szki.ki en is felnek Toled..te beteg vagy.
2017. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Azt hiszem, a leírtak alapján ezt nevezik üldözési mániának.
2017. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
k..va sokat gondolsz magadról, ha azt képzeled hogy minden anyukának jobb dolga sincs, mint téged szemmel verni :D ja és ezt egy 21 éves anyukaként mondom :D
2017. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de neked problémáid vannak. Ezt ahogy ide leírtad, mondd el egy pszichológusnak. Ő majd segíteni fog.
2017. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem leszarmak, csak te gondolod valamiert azt hogy te vagy az utca helyi janija.
2017. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Minek foglalkozol vele lehet féltékeny h ö már nem olyan fiatal engem is szoktak nézni sose foglalkoztam senkivel had lessenek xdd
2017. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Konkrétan az emberekre gondoltam nem anyukákra xd én sose foglalkoztam azzal ki les
2017. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

enyhén nárcisztikus személy vagy... nem tudom miért gondolod azt, hogy egyáltalán bárki is néz az utcán... van rajtad valami különleges , vagy esetleg zavaró?? (írásodból ez nem derül ki)


Irány doki, tedd ezt helyre... mert nem normális.

2017. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Fiatal anyUka vagyok de már a kerdesed se ertem :) ki néz meg és miért? :) fiatal vagy gyerekkel? Vagy nincs gyereked csak igy erzed bamulnak? Nekem ez is ködös ..de ha bamulnak annak biztos oka van (tul vekony vagy tul magas, tul alacson, tul szep, vagy van egy hatalmas dudor az arcodon vagy mittudomén) ok nelkul senko nem bamul senkit, feltekenysegbol meg az anyák téged biztosan nem, ha maganbol indulok ki, most vagyok az eletwm csucspontjan, rettenetesen boldog es elegedett vagyok, 2 gyonyoru gyerekkel, otthon, nyugalomban, egeszsegben, a vilagon semmiert se cserelnek veled még akkor se ha milliomos vagy vagy Palvin Barbara ;) vagy szimplan csak paranoias vagy
2017. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!