Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti lemennétek a...

Anyukák, ti lemennétek a játszóra egy toppban és egy rövidnadrágban?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ,ha megláttok egy anyukát rôvid naciban meg toppban?
2017. jún. 9. 18:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
?? Azt, hogy meleg van? Vagy lemaradtam, újra divatba jött az otthonka macinacival?
2017. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Bár még csak terhes vagyok, de 23 éves, és ha itt lesz az ideje, simán kimennék abban. Vannak akik szerint egy anyukának már nem lehet felvenni rövid ruhát, de szerintem nem jól látják a dolgokat. Ebben a kánikulában egyébként se öltöznék be azért, ohgy más ettől boldogabb legyen.

És gyakran látok anyukákat rövidben, mióta kijött a jó idő. Nem gondolok semmit, csak azt, hogy meleg van, és neki sincs kedve szétizzadni.

2017. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy valaki anya lesz nem kell még apácaként öltözködnie
2017. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha abban érzi jól magát akkor hát tessék! Nyár van, csak nem fog kabátba járni azért mert anyuka lett :) Ha szúrja a szemed ne nézz oda ;)
2017. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán hogy merül fel ez a kérdés?
2017. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyeljetek, én meg 8-9 éve forgok anyukák között, gondoljátok el, egyik se jár nyáron se hosszúnadrágban, se kardigánban, se csizmában, se csadorban. Durva, nem? De legyetek erősek: a strandon meg mind fürdőruhában vannak!! Jópáran bikiniben!! Bírjátok még? ... a nagymamákra ugyanez áll!! Remélem, senknek nem kezdett el szorítani a mellkasa...
2017. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg vannak olyan idióták, akik a mai világban még mindig itt tartanak? Félelmetes.

Gondolom az anyukákbak csak rövid haja lehet, mert gyerek mellett az a praktikus...

Hála az égnek jóideje mindenki akkor és azt vesz fel amit akar, még akkor is, ha nem áll jól neki. Az sincs eszénél, aki másokat megszól, de az sem, aki vadidegenek véleményével foglalkozik.

2017. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, hogy a kérdező az az anyuka, aki lement a játszóra topban és rövidnadrágban, valaki pedig beszólt neki vagy csúnyán nézett rá. Az ilyen emberekkel nem kell törődni, mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Nem csak tizenévesek járhatnak topban meg rövidnadrágban.
2017. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen. Ma egy farmer sortban és egy ujjatlan fekete, feszülős felsőben voltam sétálni a lányommal. Most akkor ez baj lenne? :O Nem tudtam, hogy csadorban kell járnom, mert szültem.
2017. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk az anyukák több, mint fele rövidnadrágban van, és ebben nem találok kivetnivalót, én is hordok. Van, akinek jól áll, van akinek kevésbé, de hát meleg van. (De azért az tud szemkisütős lenni, ha olyan szabás, aminél elöl belátni, mikor leguggol a gyerekhez, és ilyet is már láttam párat akaratlanul.)
2017. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!