Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy a cikk...

Csak nekem fura, hogy a cikk alján levő képen a fiúk harisnyanadrágban és rövidnadrágban vannak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 10. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Az én fiam is szokott harisnyába lenni , 4 éves ! Szerintem gondolom meleg van az oviba , így elég egy kis rövidnaci , viszont az úgy simán nem adhatja rá , így adott rá egy harisnyát ! Hülyének tényleg hülyén nézz ki viszont praktikus nagyon !
2013. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem csak és kizárólag neked.

Egyébként szerintem egy óvodáskorú kisfiúnak még bőven nem "ciki" a harisnya...

2013. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 porcukormókus ***** válasza:
51%
Nem, en sem adnek ilyet a kisfiamra.
2013. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 porcukormókus ***** válasza:
27%
A harisnyaval nincs gondom, de igy rovidnadraggal nekem nem tetszik.
2013. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is úgy van a fiúk egy része.

Csak gondolj bele, hogy amikor az időjárás indokolja a harisnyát a nadrág alá, akkor azért sokkal kényelmesebb a szülőknek, az óvónőknek, na meg a gyerekeknek is, hogy csak kinti nadrágot kell átcserélni a rövidnadrágra és vissza, mint hogy a harisnyát is föl-le venni napi 4x.

Valóban nem valami csini, de egy oviban szerintem inkább a praktikum a lényeg :)

2013. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látom, hogy ebben a csoportban szinte mindegyik kisfiú így van felöltöztetve. Lehet, hogy ott ez az elvárás. Amúgy ha így van, akkor teljesen normális. De önszántamból nem öltöztetném így a fiam. A harisnya oké, teljesen megszokott ovis korban még, na de hogy harisnya rövidnadrággal kombinálva... őszintén így még sosem láttam egy kisfiút sem.
2013. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy szerinted és a többi furcsálló szerint miben kéne lenniük télen a kisfiúknak?

Egyáltalán nem hordhatnak harisnyát vagy csak nem mutathatják?

2013. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Itthon harisnyában van, oviban azért kap rá egy rövidgatyót. Ha kimennek harisnya, rá a kinti nadrág (időtől-esőtől függ, milyen).

Lehetne még teljes öltözetcserét, de egyedül még nem kivitelezi, segítséggel se a kedvenc elfoglaltság...

Lányokkal egyszerűbb: bent harisnyához szoknya.

2013. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok gyerek van igy az oviban , praktikus mert könnyű ráhúzni az overált ha kimennek.

Ennek ellenére én sem járatom igy az 5 éves fiam.

2013. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A bölcsiben az én fiam is harisnyában és rövid nadrágban van,és sok oviban is így vannak,mert overált könnyebb rávenni.
2013. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!