Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 36 éves anyuka vagyok két...

36 éves anyuka vagyok két kisgyerekkel (3 éves,2 hónapos). Mi lehet az ami öreges bennem?

Figyelt kérdés

Sokszor az a benyomásom, hogy öregebbnek néznek és meglepődnek hogy ilyen kicsi gyerekeim vannak, elég rosszul tud esni. Például más kisgyerekes anyuka úgy köszön, hogy "jó napot kívánok", és láthatólag meglepődik, hogy a két kisfiamnak az anyukája vagyok (nem egyéb rokon vagy netán nagymama...:D...).. holott kb. egyidősek vagyunk. Vagy a boltban lemagáznak, a sorban mögöttem álló, a tőlem idősebb sógornőmet meg ugyan az a pénztáros letegezi.

Nem hagyom el magam külsőre, fiatalos tépett, rövid frizurám van amit rendszeresen ápolok, kicsit teltebb, de nem kövér testalkatom, ennek megfelelően előnyösen, de csinosan öltözöm (pl. nem veszek fel nagyon rövid sortot, mert nem áll jól, hanem mondjuk farmer halásznadrágot egy csinos nyári toppal, vagy egy hosszú tunikát leggingssel, ilyesmi...). Mitől lehetek öreges a többi kismama vagy mások szemében?


2017. jún. 15. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon merev vagy? Tehát hogy nem laza a viselkedésed?
2017. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Csak egy tipp: szemüveges vagy esetleg?

Anyukám 50 éves és szemüvegben interjúztatott egy 35-40közötti nőt, aki később mikor szemüveg nélkül ráköszönt, nem tudta hova tenni, mert ő egy idős hölggyel beszélt és nem vele...

2017. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg a hajszíned "öregíthet"?
2017. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanba nehéz megítélni. De pl egy rövid tépett haj nekem nem feltétlenül fiatalos (sőt), de összhatástól is függ, milyen színeid vannak, stb stb. Meg van olyan típus, aki mindig idősebbnek néz ki a koránál, és van olyan barátnőm, akitől 30 évesen is elkérték a személyit, amikor alkoholt akart venni.
2017. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Az izlesek kulonbozoek, lehet hogy ami neked fiatalos, egyebkent vagy masoknak nem az. Es az osszhatas is fontos.

Illetve a halasznadrag es tunika tipikusan azok a ruhadarabok amik kinezhetnek nagyon divatosan es nagyon oregesen. Pl. nagyim 74 eves, o is ezeket hordja. Szoval igy latatlanban nem lehet megmondani.

2017. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Genetika? Lehet, hogy olyan az arcszerkezeted, hogy idősebbnek nézel ki.

Én 30 vagyok most várom a 2. babát, az első 2,5 éves, de kaptam már rosszallást, hogy ilyen fiatalon már a 2. babát várom. Sehol nem néznek 18-nál többnek.

Szerintem ne foglalkozz vele.

2017. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Rövid haj, halásznadrág,jó bő tunika ha ez neked csinos és fiatalos akkor tényleg rossz nyomon jársz és beköltöztél a tipikus játszótéri anyuka trendbe.. őszintén meg szoktam lepődni néhány anyukán mennyire anyukásak rossz értelembe, ne csodálkozz ha ez öregít téged.
2017. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Lemagáz... hát még jó, hogy, egy 36 éves csaldanyát. Ez nem LEmagázás. Őszintén megmondom, én a helyedben nem foglalkoznék ezzel, nem festeném a hajamat se tulipirosra és Hello Kittys pólót se hordanék, hogy fiatalabbnak tűnjek (úgyis csak bénábban néznék ki). Nem érdekel, hány évesnek néznek. Meg így látatlanban nem is lehet erre a kérdésre válaszolni, lehet a hangod is akár vagy az arcbőröd vagy az arckifejezésed, ki tudja.
2017. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Köszönöm szépen a normális válaszokat! :) El fogok gondolkodni mi lehet...

A 7-esnek válaszolnék külön, mert ő egy kicsit kiakasztott :D.

Nyilván ne kínais nagymama halásznadrágot képzelj el, de nem fogok forrónadrágot felvenni, mert akkor meg a magad fajták azt mondanák: "Né má', nem 50 kiló és felveszi, hogy néz ki!"

Azt sem írtam sehol, hogy "jó bő" tunika... Ilyenem van pl. és hasonló fazonok, csak például farmer anyagbólez annyira nyanyás lenne?... [link]

2017. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Böcs, a kérdező vagyok, de két regem van :), a másikkal jelentkeztem be véletlenül.
2017. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!