Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Noszogatnátok a gyerek apját,...

Noszogatnátok a gyerek apját, hogy látogassa a 2 éves közös gyereketek, ha magától kb 3 havonta bukkana fel csak 2 órára?

Figyelt kérdés
Kb 10 percre lakik.
2017. jún. 16. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
nem.
2017. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, az ő baja.
2017. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2017. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha neki nem fontos, hiába noszogatnám.
2017. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exem kb. ugyanezt csinalja, hetekig , honapokig egy smst nem

Ir, hogy hogy van a fia.

Nem noszogatom, az o vesztesege.

2017. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Egyszer megprobálnám de ha azután sem akkor hagynám kicsit gáz hogy nem érdekli!
2017. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy beszélgetést talán megér, de nem nagyon tudsz mit csinálni.

Az apa is nyilván tudja h ritkán látja a gyereket, és ha csak 10 percre lakik akkor ez nyilván nem véletlen.

2017. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4,5 éves a közös lányunk.

Több,mint egy éve max havonta viszi el. Eleintr írt hetente hogy hogy van. Januártól már nem ír. Pár hete elküldtem melegebbre,hogy ha neki tényleg ő lenne a legfontosab ,heti egyszer felhívná. Ő próbálja többször vinni majd,meg hívja. Gondoltam magamba,na persze...

Semmi változás,nem is lesz...

A szokásos szöveg : ő dolgozik,ő fáradt,ő beteg,beteg rokonról gondoskodik,neki jár a kikapcsolódás,a pihenés is jár...

Járjon.... Ö a gyerekéért dolgozik. Hát majd rájön pár év múlva,hogy a gyerekét nem érdekli,mint hagy rá az apja (pár lakás,mindben olyan bonyolult tulajdonjoggal,hogy jobban jár a gyerek majd,ha lemond mindenről...)

2017. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Instabil emberhez nem szoktatnám a gyereket, hogy aztán meg mindig a fájo hiány, sírás legyen. Inkább ne is jöjjön, ga nem képes rendszert tartani.
2017. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Az én anyukám annó noszogatta az apukámat, hogy rendszeresen vigyen el láthatásra. 6 éves voltam akkor. Apukám egy örök kamasz, és a fejébe vette, hogy ő nem szereti a gyerekeket, és nem tud velem mit kezdeni, jobb nekem anyámmal.

Nagyon szeretem az apukámat, ő is engem, szuper játszótársa a gyerekeimnek, bár az igaz, hogy a fürdetés-estimese-gyógypuszi vonalat a párjának kell vinnie, mert a Papi csak a mókázáshoz ért.

Én hálás vagyok anyukámnak, hogy nem hagyta, hogy elmaradozzon a válásuk után.

2017. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!