Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Ti nem varjatok,...

Anyukak! Ti nem varjatok, hogy veget erjen ez a nagy meleg?

Figyelt kérdés
1 hos a lanyunk. Szeretem a nyarat, ea mivel viszonylag hamar felepultem es o is nagyon nyugodt baba, nem zarkoztunk be. Sokat jarunk sogoromekhoz, baratokhoz, baratnokhoz, jovo honapban Bogacsra is lemegyunk egy barati tarsasaggal (addig a lanyunk anyuval lesz, aki imadja). Itthon is van ezer dolog, vannak allataink, akikrol en gondoskodok (ha parom itthon van, o) de nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de en oszt/telet akarok. Hianyzik a suli (gyogyszertari szakasszisztens kepzes, estin), hianyzik maga a hangulata az osznek/telnek. A nyar a bulikrol, strandolasrol szol, de ezekre annyira nem vagyom mar. Persze jo lesz kicsit ellazulni Bogacson, mert sok a munka, a babank non stop muszakot jelent :) de alig varom azt mikor mar lehul a levego, be lehet gyujtani a kandalloba, le lehet ulni egy jo konyvvel a babaval az olembe. Az elso karacsony, az elso szilveszter. En ezeket jobban varom, minthogy de jo nyar van.. normalis ez az erzes? Mad is igy van vele vagy huzzak a verbe es oruljek, hogy meleg van es jo ido? :) (A nyarban egyebkent a hirtelen kialakulo viharokat szeretem nagyon..)
2017. jún. 21. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
62%
Részemről mindig nyár lehetne. (Majd télen meg lehet nyarat akarsz, főleg, mikor fél órán át öltöztök fel a gyerekkel, mire indultok sétálni, már leizzadtál.)
2017. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
48%
Világ életemben utáltam a nyarat, amióta gyerekeim vannak és miattuk nem lehet használni a ventillátort meg mégjobban! Nekem a nyár mindig a szenvedésről szól, ha ki kell tennem a lábam a házból már minden bajom van! A strandolást meg mindig elleneztem
2017. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
89%

Én is így voltam tavaly csecsemővel, de tél/ősz sokkal rosszabb gyerekkel hidd el.

Fél óra öltözés, folyton légúti betegségek, mindenhol influenza szezon, nem lehet lemenni játszóra/sétálni a hideg/hó/eső miatt, 4 órakor már sötét van..

Majd meglátod nem olyan idili egy fél évessel ez, ilyenkor persze melegük van/izzadnak de majd jövő nyáron egy jó árnyékos játszin kiszaladgálja magát a lányod aztán egy jót durmol a sötét szobába meghittebb mint a kandalló (szerinted egy 6-8 hónapos mellett könyvet fogsz olvasni? :D )

2017. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
62%
Én is utálom a nyarat, amiket leírtál olyan jó volt átérezni, én is sokkal jobban szeretem az ősz/tél hangulatát. Meg utálom a 30+ fokot, hogy hiába van éjszaka, ugyanúgy nem mozog a levegő semmit, hiába hagyom nyitva az ablakot, nem hül le a lakás semennyire, sőt, még akkor is melegebb van kint mint bent. És most sokáig ilyen meleget ír...
2017. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
68%
Nyárimádó vagyok, szóval nekem ez a kedvenc időszakom. Szeretem és bírom is a meleget, a család is így van vele, de nemcsak a meleg miatt jó, hanem hogy sokáig van világos. Szóval szívesen laknék olyan helyen ahol egész évben ez van, nem szeretem a hideg-nyirkos időt, és hogy 5-kor már sötét van. Viszont egy év 12 hónapból áll, és ebből 3 vagy 4 max az ami meleg. Május és szeptember elég kiszámíthatatlan, előtte utána meg azért kell kabát általában. Szóval az év nagy részében nincs "jóidő" így se, szóval ha azt nézem átlagban te jobban jársz, ezt a kis időt meg ki lehetne bírni, hogy másnak is legyen kicsit jó. :) Gyorsan telik az idő amúgy is.
2017. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
68%

Még csak most kezdődött. :/

Gyomorgörcsöm van a gondolattól is, hogy 35-37 fokok lesznek lassan, a tegnap-ma is túl meleg nekem.

Első terhességemig szerettem a nyarat. Akkor megutáltam, azóta nem bírom a meleget.


Persze minden évszaknak megvan a hangulata, nincs veled semmi baj. :D nem kell mindenkinek a nyarat kevencnek tartania. Én pl a tavaszt jobban szeretem, az első jobb időket, nekem még a 27 fok is szuper de a 30 felettit már nagyon nem bírom jól pláne hogy ilyenkor a lakás is túl meleg már.

2017. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%

A hőség miatt és a leégéstől való félelem miatt (a gyerekem figyelve, nem magam) jó lenne egy kicsit hűvösebb idő, de ha választani kellene akkor inkább nyár mint a réteges öltözködés, influenza, megfázás..

Tavaszi vagyok, így igen, a tavasz lenne a legjobb. De szerencsére nálunk még vannak évszakok, nem úgy mint más országokban.. Ennek örülni kell!

2017. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Persze. Minden szervezes, tervezes kerdese. En nekem mindig ezt mondjak: szted fogsz tudni baba mellett..? Igen! Mert nekem nagyon nyugodt babam van, segitokesz parom, es egy mukodo rutinom.
2017. jún. 21. 13:54
 9/55 A kérdező kommentje:
Nem ertem, miert kene megallnia az eletnek egy fel eves mellett. Alszik is majd a fel evesem. Akkor lehet olvasni. Illetve ha a nappal nem eleg ott az ejszaka ha az se kelj fel hamarabb :)
2017. jún. 21. 13:56
 10/55 A kérdező kommentje:
Parom mondogatja mindig. Ja es ugyanugy eljarok majd kozmetikushoz, fodraszhoz, vacsorazni stb es nem azert mert tapszeres. Nem is ertem a kerdest. Mindenre jut ido csak akarni kell.
2017. jún. 21. 13:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!