Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosok, ti tényleg azt...

Vallásosok, ti tényleg azt várjátok a homoszexuális emberektől, hogy egész életükben önmagukat becsapva, érzéseiket elfojtva éljenek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 22:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
én vallásos vagyok, és nem várom ezt, én szeretném, ha minden ember boldog lenne. peace.
2013. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Én azt várom el, hogy jó emberek legyünk...
2013. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A "jó ember" elég tág fogalom...
2013. márc. 1. 22:44
 4/39 anonim ***** válasza:
68%

Ne árts direkt a másiknak, hanem törekedj az ellenkezőjére...Ennyi.

Ne pusztíts, hanem építs...

2013. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
51%

Miért kellene becsapnia önmagát? Ezt senki sem kérheti tőle.

Ugyanakkor ő sem követhet el bűnt, akárcsak a többi keresztény. Az érzések kémiai reakciók által kiváltott pszichoszomatikus folyamatok. Ezeket a mindennapjaink során nagy százalékban elnyomjuk.

2013. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
79%
Ezen felesleges vitatkozni, az idő majd megoldja. Nem nálunk, mi meghalunk, de majd a köv. generációk másként fognak gondolkodni. Jönnek a vállások, meg mennek és kész.
2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
*vallások
2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
23%

Azért nem értelek benneteket.

erről annyit beszéltünk.


Nem a keresztények várják el hanem a teremtő.

Nem embereknek tetszően kell élni hanem Istennek kell megfelelni.

Ha pedig nem akartok keresztényként élni, akkor azt csináltok amit akartok.

De nem fogtok azon a napon elismerésben részesülni.


Az elfojtásról pedig annyit, azoknak akik Jézus szerint szeretnének élni, és ilyen gondolkodással rendelkeznek:


Jézus azt mondta:

Aki utánam akar jönni, Tagadja meg magát...

Vagy is Jézusért tudni kell dolgokról, vagyonról, vágyakról lemondani, hogy tisztán élhess és szolgáld Őt.

Neki a szent szolgálat értékes, nem a tisztátalan.

Két féle életet nem lehet élni.


S értsétek meg Nem sértegetni akarunk mert magán ügye mindenkinek hogy él.

Ha Te így érzed jól magad tedd, de nem egyezik a Teremtő szentségével és nem fogadja el ezt a fajta természetellenes életet.Mint ahogy mást sem.

Sem a paráznáknak, sem a tolvajoknak, sem a gyilkosoknak nincs jövőjük, mint ahogy a természetellenes dolgoknak sem Isten szent megígért új rendszerében.

Oda csak a nagyon Tiszta életűek juthatnak be,

ezért is mondta Jézus, hogy igen kevesen vannak akik megmentésben fognak részesülni.


Még Én magam sem magamról állítani, hogy tuti a megmenekülésem.

Pedig nem lopok, nem élek parázna életet, nem tartok önkielégítést, rendszeresen járok gyülekezetbe rendszeresen hirdetem Isten királyságának jó hírét, segítek a rászorultakon, stb.


Senki még az Isten sem akar rád erőltetni semmit, csak elmondja a feltételeit.

Ha nem akarsz örökké élni a Te dolgod.

Nem tudom értitek-e hogy nem emberek erőltetik, Ez Isten elvárása.

2013. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

Ez aztán szép kerítés. Az utolsó mondatodban van a lényeg: Isten nem akar rád erőltetni semmit csak elmondja a feltételeit. Micsoda diktatórikus mondat. A mai kormány sem akar ránk erőltetni semmit, csak elmondja hogy mennyivel kell többet adóznod holnaptól, mennyvel lesz kevesebb a fizetésed, stb. Végül is ez csak tájékoztatás, nem muszály követni, ha nem akarsz meghalni, vagy börtönbe kerülni...

Ez aztán a szabad akarat tisztelete. Szóval akkor mindent lehet, de mégsem? Már ti magatok is belebonyolódtok a mondandótokba. Nevetséges...


Egy nem JT vagy keresztény hívő. Értsd: Ezektől független.

2013. márc. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
16%
Ja a kérdésre a válasz kimaradt: Felőlem azt csinálnak amit akarnak, amíg engem, a környezetem élők, vagy másokat nem degradálnak, és követelik, hogy ismerjék el az ő jogaikat is.
2013. márc. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!