Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy férfi már az ismerkedés...

Ha egy férfi már az ismerkedés legelejétől rá van állva a babatémára, mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
Pár éven belül 40 éves lesz a férfi, még nincs családja. Eleinte nem vettem annyira komolyan, hogy amit csak lehet, megvitattunk a gyerektémával kapcsolatban. Úgy gondoltam, biztosan csak kíváncsi, mint én (imádok a gyerekekről beszélgetni, ha nem néznének bolondnak, mindenkitől megkérdezném, hogy milyen nevek tetszenek neki, mi a véleménye az örökbefogadásról, stb). De az utóbbi időben már egyre inkább azt mondja, hogy "a gyerekeink...", én meg csak pislogok, hogy mi történik. Hozzáteszem, még sosem találkoztunk, egyelőre még biztosan nem is mernék vele találkozni, kicsit ijesztő számomra. Ti is úgy gondoljátok, hogy jogosan kételkedem az egészben, vagy szerintetek ez teljesen normális?
2017. jún. 26. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Valószínű hogy nagyon dughatnekja van és azt hiszi, így a nő komolynak gondolja
2017. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Meg is mondtam neki, hogy erre nem leszek vevő, ne is ábrándozzon. Az volt a válasza, hogy ha csak szexre kellenék, arra könnyen találna nőt. Valószínűleg így is van, de hát ami elérhetetlen, az mindig jobban érdekli az embert...
2017. jún. 26. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyiből nem lehet megítélni, hogy taktikázik-e vagy sem. Ilyen az internetes ismerkedés.


+ :) https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__orokb..

2017. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, köszi :) Ezzel a kérdéssel még nem is találkoztam, mindjárt el is olvasom a válaszokat.
2017. jún. 26. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra gondolnék, hogy nem társat, hanem tenyészkancát keres.
2017. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzi, hogy sürgeti az idő. Engem zavarna, hogy nőstény tenyészállatot keres, nem párt. Több éves kapcsolat után jöhet egyáltalán. szóba a gyerek nálam.
2017. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én szeretem azért az első pár hónapban kideríteni, hogy az illető szeretne-e egyáltalán gyereket, vagy teljesen távol áll tőle ez a téma. Mindig hosszútávra terveztem az eddigi kapcsolataimat, aki soha nem is akarna gyereket, azzal nem is erőltetném a kapcsolat témát, mert lehet, hogy később csak nagyobb lenne a csalódás és nehezebb az elválás, ha egyébként minden működne, csak ebben különbözne a véleményünk. (Az más téma, ha évek múltán kiderül, hogy valamelyik félnek nem lehet gyereke - itt nem a szándékon múlna a dolog.)
2017. jún. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!