Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Több éves párkapcsolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Több éves párkapcsolattal a hátatok mögött, hogyan cselekednétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismertem egy srácot, korombeli. A 20-as éveinkben járunk. Nekem volt már egy 5 éves párkapcsolatom ahol együtt is éltünk a volt párommal. Neki viszont kb. 4 hónapos kapcsolata volt a leghosszabb.

Jóval előtte szintén egy ilyen srácot sodort elém az élet annyi különbséggel, hogy ő idősebb volt és csak 1 kapcsolata volt ahol meg is mutatkozott az agglegényekre jellemző tulajdonságok plusz a párkapcsolatokhoz való viszonyulása is más volt, nem is működött a dolog.

És itt van a mostani szintén hosszabb párkapcsolat nélkül. És nem tudom mi tévő legyek...

Én akinek vannak már tapasztalatai nem feltétlen szeretnék egy "kezdő" férfit gyakoroltatni, hogy ez, hogyan is működik, de közben nem tudom, hogy ő milyen is lenne valójában, de az első tapasztalatból kiindulva félek.

Ti mit tennétek a helyemben?



2017. jún. 25. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lenne bennem félsz, de ha érdekel a pasi, akkor megpróbálnám vele. Ha nagyon nem oké akkor meg külön folytatjátok.
2017. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt eddig szerencséje. Ez nem jelenti, hogy ne lenne benne hajlandóság arra, hogy alkalmazkodjon egy komolyabb kapcsolatban. Minden kapcsolatban össze kell csiszolódni, hiába volt valakinek több hosszútávú kapcsolata is, azok lehettek teljesen más jellegűek, vagy más ritmusúak, mint amire Te vágysz. Nem ezen fog múlni, próbáld meg, ne tartsd magadban, hogy mire vágysz, figyelj arra, hogy ő mire vágyik és eldől, hogy működik-e. :)
2017. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak eddig nem volt szerencséje, ettől lehet, hogy még veled működni fog, és együtt öregedtek meg.
2017. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy neked volt egy hosszabb kapcsolatod, nem jelenti, hogy tudod, hogyan működik jól egy párkapcsolat. Egyrészt azért, mert minden kapcsolat más, másrészt azért, mert az is véget ért, tehát valami mégsem stimmelt, ugye? Én úgy érzem az elmondottak alapján, hogy te nagyon büszke vagy magadra emiatt a kapcsolat miatt, és úgy gondolod, hogy többet tudsz egy jó kapcsolatról, mint azok, akiknek még nem volt. Ráadásul huszonévesek vagytok, nem negyven. Irreális, hogy ennyire szakértőnek érezd magad, mert az első kb. gimis kapcsolatod elhúztad évekre. A helyedben önvizsgálatot tartanék és belátnám, hogy semmivel sem vagyok több vagy jobb, szakértő meg pláne nem, ha kapcsolatokról van szó, és elkezdenék ismerkedni azzal az emberrel, aki szimpatikus.
2017. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de ez a kétséged meg is mutatja, hogy korántsem vagy olyan tapasztalt, érett felfogású, mint gondolod... :)

Butaság ezen fennakadni, főleg, ha ez az egyetlen "kizáró" tényező, ne viccelj már... hajrá! ;)

2017. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy négy éves kapcsolatom, ahol együtt éltünk a volt barátommal.

A páromnak csak pár hónapos kapcsolatai voltak, amikor összejöttünk, már jópár éve egyedülálló volt, mégis merem állítani, hogy legalább annyit kell(ett) tanulnom, csiszolódnom a kapcsolatunkban, mint neki. Egy percig sem éreztem úgy, hogy egy "kezdő férfit gyakoroltatok", mert egymáshoz mindketten kezdők voltunk.

A helyedben nem paráznék ezen, hanem megpróbálnám, aztán meglátjátok, hogy működtök együtt.

2017. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!