Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy állcsont...

Mennyibe kerül egy állcsont műtét és hol érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen az állam,csak még egy fokkal rosszabb is. Hiába mondják,hogy ne csináljam meg, ilyen vagyok stb. Szerintem egy közel sem normális és érdeklődnék,hogy mennyibe kerülne és hol lehet, illetve hol érdemes ezt csináltatni.



2015. jan. 25. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fogszabalyzon nem gondolkoztal? Nekem is hasonlo, mondjuk engem nem zavar.
2015. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Na nekem is ilyen sőt még rosszabb.Nekem olyan, hogy eleve nyiott harapásom van és a felső fogsorom még ki is áll. Az alsó fogsorom meg igy bentebb van és az állam is beesik. 28 éves vagyok. Pár hete voltam fogszabályozó orvosnál. Nekem azt mondta, hogy fogszabályzót kéne hordanom és ha az állam továbbra is beáll akkor műtét lenne. De ha gondolod csinálok képet és priviben elküldöm neked. Amugy még azon is gondolkodtam, hogy áll implatátumot rakatni be plasztikia sebésszel.
2015. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok gonosz lenni,de egyrészt nem kérek képet,másrészt vélemények érdekelnének:D

Azt mondják,hogy csak fiatal korban ajánlott a fogszabályozás, utána már műtét kell. Amúgy is azt akarok.

2015. jan. 25. 20:41
 4/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Véleményt még nem tudok mondani, mert még járok a fogorvoshoz, hogy megbeszéljük mi legyen.

Deee amit a fogorvos mondott, hogy fogszabályozás nélkül nem csinálnak ilyen műtétet.

Általában ez úgy szokott zajlani, hogy fogszabályozás kb. egy évig utána műtét ha szükséges és utána még pár hónapig fogszabályozás. Amugy ilyen műtét állcsont sebész csinál. Nem tudom merre laksz, én ahol most csináltatni fogom mindennel együtt kb. olyan 800ezer lesz.

2015. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Annyit nekem nem ér.Biztos,hogy van fogszabályozás nélkül is.
2015. jan. 26. 13:16
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ezt a problémát implantátummal lehet orvosolni. Mások persze könnyen mondják, hogy ne csináltasd meg, mert nem az ő problémájuk...


Viszont a jó hír, hogy nem bonyolult műtét, és utána ég és föld lesz a különbség a megjelenésedben.

Én a helyedben megcsináltatnám.


Dr. Csuha Lajosnál az aktuális árak állnagyobbításra:


Állcsúcs implantáció implantátummal együtt:

Altatásban: 510 ezer Ft

Helyi érzéstelenítésben: 400 ezer Ft


Teljes árlista:

[link]


Az orvost egyébként ismerem, voltam nála többször is, és szívből ajánlom.


Sajnos pont erről a típusú beavatkozásról nincsenek fent képek a doktor úr oldalán, de menj el hozzá egy ingyenes konzultációra, és biztosan tud majd mutatni albumban képeket erről a műtéttípusról is (nekem is mutatott).

2015. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem lehetne valahol olcsóbban megúszni? Nincs rá 400-500.000 Ft-om,max 100.000 körülire gondoltam. Állkapocs műtétet csináltatott anno ismerősöm,az 70.000 volt,azt hittem,hogy ekkora összegek nincsenek közöttük.
2015. márc. 30. 00:08
 8/18 anonim válasza:
Meg mindig jobban jártál, mintha nyitott + bulldogharapasod lenne.. Az rossz. Az evesben is zavar szóval...
2015. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Tudom,hogy régi kérdés,de nem azért,ha implantációt választasz nem leszel előrébb semmivel csak annyi,hogy külsőleg szebb lesz a megjelneésed. Viszont a fogaid ugyanolyan rossz helyzetben maradnak mint előtte. Ez olyan,mint a kövér testünket lepel alá rejteni. Érted eltakarod de attól még ott van.

Nekem is ez a bajom,mint amit linkeltél,de közel sem ilyen durva esetről van szó.Fájdalmat okoz az állkapocs izületeimben, rágásnál stb fájdalmat okoz. Felkerül a fogszabályzóm hamarosan ,egy év múlva pedig műtenek.

2018. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szia, a fogaim rendben vannak egyébként, csak az állcsont van beljebb, gyerekkorom óta szájon át lélegeztem, elméletileg azért ment be.
2019. aug. 6. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!