Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért öltöztetik egyformán a...

Miért öltöztetik egyformán a kétpetéjű ikreket?

Figyelt kérdés
Mikor gyakran nemis hasonlítanak egymásra kicsit sem :D Ebben mi a jó? Egypetéjű ikreknél megértem, de így...

2017. júl. 1. 09:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
3 év van a lányaim között, és imádnak egyformában lenni néha. Sőt, a középső még az öccsével is szívesen összeöltözik.
2017. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 néha én is úgy öltöztem, mint a nővérem, de nem minden nap. Voltak kétpetéjű fiú osztálytársaim, egyik jóval magasabb és dagibb volt a másiknál, arcra is tök mások voltak, de minden nap ugyanúgy öltöztették őket :D Tök röhejes volt...vagyis, ő dolguk, de nem értem, mi ebben a pláne.
2017. júl. 1. 09:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg felesleges ezen rágódni. mindenki úgy öltözteti a gyerekeit, ahogy akarja.
2017. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 jafnrétti ***** válasza:
85%
Túl azon, hogy nem értettem sose egyet azzal, hogy az ikreket erőltetve egyforma ruhákba öltöztetik (kivéve persze, ha a gyerekek kérik), nem értem, neked miért azzal van a gondod, hogy a kétpetéjű ikreken van egyforma ruha. Olyan nagy tragédia, ha egyforma ruhában is meg lehet őket különböztetni?
2017. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Én abszolút semmilyen testvérpárnál nem értem az ilyet, nem csak ikreknél!! Én örülnék, hogy többféle ruhát vehetnék, eszem ágában sem lenne 2 egyformára pénzt kib.szni!
2017. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 nem probléma, csak nem értem, mi értelme, ha nemis néznek ki egyformán. Persze, nem az én dolgom, ki hogy öltözteti a gyerekét, csak tényleg nem látom benne az indíttatást :D
2017. júl. 1. 09:49
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Ez komolyan egy gyerekvallalas temakoreben feltett komoly kerdes/tanacskeres? :)

Miert baj ez? Miert szamit hogy egy-vagy ketpeteju? Ha igy tetszik nekik nem tokmindegy?

Sok hulye kerdes van itt kb. 15 eves lanykaktol de sosem ertettem mit keresnek ebben a kategoriaban..

2017. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 olyan kérdést ír ki ide mindenki, amilyet akar. Nem kell válaszolni, ha nem tudsz semmi értelmeset.
2017. júl. 1. 09:59
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Anyunak egypetéjű ikre van és ők is egyformában jártak sok sok évig. Oviig direkt öltöztette így őket nagymamám, de anyuék utána is ragaszkodtak hozzá. Az ikrek közt különleges kapocs van. Kétpetéjű ikreket is láttam már egyforma ruhában. Nekik sem volt ellenükre. Inkább a magad fajta Magdi anyus padawan-okat zavarja. Mi közöd más életéhez ? Ahhoz sincs senkinek semmi köze, ha az ikrek neve hasonló vagy ha valaki 2 keresztnevet kap. Undorító néhány ember ezen az oldalon (is).
2017. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Már megint ez megy... Katasztrófa ez az oldal. Akármilyen kérdésre rávágjátok, hogy ne szólj bele, nem a te dolgod. Komolyan már elgondolkodni sem lehet ilyesmin és kikérni mások véleményét? Szánalmas.

Szerintem azért öltöztetik egyformába mert az anyukának ez tetszik, mert úgy gondolják, hogy ők ugyanakkor születtek, és van hasonlóság köztük. Na meg sokan meg is dícsérik, hogy milyen aranyosak. Nekem speciel egyikkel sincs bajom, ha összeöltöznek, ha nem. Anno én is sokszor összeöltöztem a barátnőmmel, így fejeztük ki, hogy hasonlítunk, ha nem is külsőleg, de belsőleg, meg valamilyen szinten összetartozunk.

2017. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!