Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan miért nem öltöztetik...

Sokan miért nem öltöztetik fel rendesen a gyerekeket egy-egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Több esküvőn voltam mostanában, és szinte mindenhol jellemző volt, hogy a gyerekeket nem alkalomhoz illően öltöztették. Tornacipő, farmer, melegítőnadrág, kockás ing, minden volt.

Ti sem szoktátok? A kényelem az első?

(Nem 1-2 évesekről beszélek, hanem 6-12 évesekről).

Szerintem fontos lenne, hogy a gyerek megtanulja, hová mit kell felvenni, illetve az eseményt is illene megtisztelni normális öltözettel. Vagy csak én látom így?


2015. márc. 22. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
24%
A gyerektelen emberek miért fikázzák folyton a gyerekeseket? Kisanyám, majd ha lesz gyereked, akkor kaffogj.
2015. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
80%

nem is értem az ilyen szülőket

imádnivaló alatkák egy -egy elegáns kisruhában a kicsik és az is van pratikus!


de nem semmi, hogy beírva a google-be, hogy elegáns gyerekruha és kijön a kockás ing farmerrel...


de ilyesmire gondoltam pl praktikus is, szép is


[link]

[link]

2015. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
50%
*falatkák
2015. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

1-es, ha nincs hozzáfűznivalód, nem muszáj ám válaszolni. Képzeld van gyerekem, és semeddig nem tart egy normális nadrágot és egy inget ráadni. Ugyanannyi idő, mint a farmer meg a kockás ing.

De ezek szerint te is a melegítőnadrágos szekcióba tartozol, mert nagyon magadra vetted a kérdést.

2015. márc. 22. 13:39
 5/91 anonim ***** válasza:
22%

1es vagyok. Volt hozzáfűznivalóm, méghozzá az amit leírtam...


Nálam a legnagyobb 6 éves, és igen a legfőbb szempont a kényelem. Fikázhatsz, megvethetsz, lepontozhatsz, de inkább kényelmes legyen a gyerekemnek a ruha, minthogy egész nap panaszkodjon a gyerek hogy ittbökottbök a KISESTÉLYI :) Remélem érthető amit mondtam :)n

2015. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
52%
Legyen kényelmes, ez a legfőbb szempont.
2015. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyunk egyformák. Én ugyan a közvetlen környezetemben nem tapasztaltam ilyet, de személy szerint veled értek egyet. Fontosnak tartom, hogy az ünnepeket, alkalmakat az öltözködésünkkel is kiemeljük a hétköznapok közül. Valószínűleg ezt mi is így láttuk a szüleinktől, ezért is maradt így meg bennünk. Egyébként ez a gyereknek is élménnyé lehet tenni, én emlékszem, hogy szerettem az "ünneplős ruhát" szépnek éreztem magam benne, és tudtam az a nap valahogy más.
2015. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
79%
7-es vagyok, ünnepi viselet is lehet kényelmes, nem ezen múlik az ünnepi mivolta.
2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként kérdező, mi a baj a kockás ingel? Szerintem ünnepélyes és kényelmes is. (persze ha pamut)


[link]

Pl egy ilyen. Kérlek, ezt fejtsd ki miért nem jó pl esküvőre? Nem kötekedni szeretnék, lehet neked más az izlésed de sztem ez tök jó lenne esküvöre vagy keresztelőre, karácsonyra...

2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mégis az a legfontosabb, hogy a gyerek jól érezze magát benne. Hogy erről xy mit gondol, nagyjából semennyire nem érdekes.
2015. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!