Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kötelező a fürdőruha?

Kötelező a fürdőruha?

Figyelt kérdés
A gyerekemet szeretném vinni strandra,Balatonra. Ő fürdene a pancsolóban, vagy a parton, ahol persze én is ott vagyok Vele. Én nem fogok fürdeni, max a lábam lenne a vízben. Nekem is fürdőruhában kell lennem? Vagy lehetek rövidnadrágban?
2017. júl. 4. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Légy szíves a lábadat ne mosd a gyerekmedencében!


Strandon igen, rád szólhatnak, ha egyértelműen látszik, hogy utcai ruhában vagy, s nem fürdősortban (van női is).


Balatonon a kutyát nem érdekli.

2017. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

1-nek: a gyerekmedencebe kisgyerekkel aszulo is be szokott menni, minden strandon! Es hat bakker kezenjarva nem tud az ember bemenni szoval kepzeld muszaj labbal.


Kerdezo, lehet kapni napozo ruhat is, az teljesen jo, vagy rovidnadragos kezeslabast (terhes vagyok, en sem veszek iden furdoruhat, vettem nehany egybereszes napozoruhat).

2017. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem minden strandon. Sőt, a legtöbb strandon ahol jártunk az utóbbi 5-6 évben, direkt ki volt írva, hogy szülőnek tilos. Ettől függetlenül csinálják. Ülnek a medence szélén, pletykálnak és áztatják a gombás lábukat, tőlük fél méterre pedig ott pancsol a gyerek és eszi/issza a bacikat, gombákat.
2017. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ahol csak jartunk, mindenhol voltak bent szulok, fogtak a pici kezet, jatszottak vele, stb. Az ember nem szivesen engedi egyedul a jarni sem biztonsaggal tudo gyereket vizbe, plane ha eloszor van a kicsi strandon. Engem sosem zavart ha ott vannak a szulok es nem pedig a hasukat suttetik amig az egyeves gyerekuk egyedul botladozik a futkarozo 3-4 evesek kozott. De nem vagyunk egyformak.
2017. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Azzal értek egyet, aki azt írta, h nem mehet be a szülő minden helyen. A szemünk láttára küldtek ki egy apukát a gyerekmedencéből és nem, még láblógatva ülni sem volt szadab a szélén. Szóval egyre több helyen lett ez a "divat." Tök mindegy hogy kit zavar és kit nem, ha nem lehet akkor nem lehet. Erről érdemes tájékozódni mielőtt belépőt váltassz bárhova.

Fent említett apukáék sértettem kivonultak a strandról.

2017. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de a kérdés nem a lábamról szólt, hanem a fürdőruháról.

Egyébként a lábam lenne csak a vízben, azt a Balatonra értettem, mert oda azért egyedül nem engedném be a gyereket.

2017. júl. 4. 15:45
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Oké, fürdőbugyid sincs? mert ha az rajtad lesz plusz valamilyen top akkor biztos, h nem szólnak.
2017. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A Balatonon szerinted ki kötelezne?

És úgy amúgy is, kit érdekel?

Nem tudom, kiről feltételezed, hogy megtiltja a ruhában való strandolást. Még a vízbe is bemehetsz ruhában, nem fog izgatni senkit.

2017. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
A Balatonra shortot is vehetsz.
2017. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a balaton parton téli bundába vagy és a hótaposós csizmába lógatod be a lábad senkit se fog érdekelni,de még az se ha estélyibe mész.... a medencés strandok amik más kategóriák
2017. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!